Главная » Все бренды » Дитячi музичнi iнструменти Baoli купить

Дитячi музичнi iнструменти Baoli

Baoli Toys - китайська компанія в теперішній формі була заснована в 2001-му році, але почала виробляти іграшки ще в 1994-му році. Особливість цієї фірми полягає в тому, що вона не тільки експортує свою продукцію на всі континенти, але і добре відома в Китаї, адже більше половини асортименту виготовлено саме для місцевого ринку. Основу каталогу складають музичні та розвиваюче моделі, призначені для різних вікових категорій - діти, дошкільнята, молодші школярі. Але візитною карткою марки є варіанти для хлопчиків і дівчаток від народження до трьох років!

Переваги і особливості продукції Баолі:
  • Все робимо самі. Компанія-виробник не тільки займається розробкою моделей Баолі, а також їх виробництвом і розповсюдженням. Власна дистриб'юторська мережа дозволяє м'яко регулювати оптові ціни і безпосередньо отримувати відгуки користувачів;
  • Успішний розвиток. Все більше дитячих установ і розвиваючих клубів з різних країн вибирають моделі цієї марки, оскільки вони сприяють формуванню інтелектуальних здібностей, розвивають слух і правильне музичне сприйняття, створюють позитивний настрій;
  • Долучаємося до мистецтва. Завдяки різноманітності інструментів можна з легкістю організувати справжній домашній оркестр. Серед найбільш екстравагантних пропозицій відзначимо піаніно-синтезатор з мікрофоном Baoli, яке в точності повторює оригінальний інструмент. Для вивчення нотної грамоти буде корисним ксилофон. У комплект входять нотні картки, кожна з яких відповідає певній пластині. З часом дитина зможе зіграти прості пісеньки або придумати власну мелодію.
Для виготовлення іграшок використовується високоміцний пластик яскравих кольорів. Моделі Baoli не містять гострих кутів, погано зроблених швів або дрібних знімних деталей!

Купити музичні дитячі інструменти  Baoli можна у нашому інтернет-магазині "Кнопік" зі швидкою доставкою по Києву та всій Україні!
ВверхВверх
Топ продаж:
Полезно:
Подобрать покупку
Возраст:
Бюджет
- грн.
Подобрать