Главная » Все бренды » Паровозики Chuggington купить

Паровозики Chuggington

Chuggington - бренд компанії Alpha Group, який носить назву одноіменну з мультиком.

Виробники добре знають аудиторію, якій подобаються пригоди кумедних та веселих друзів: Томаса, Вілсона, Брюстера, Харрісона, КоКо тощо, тому регулярно поповнюють серії новими локаціями. Так, улюблені дітьми персонажі, відвідують вантажні станції, їдуть на техобслуговування, борються з пожежами, беруть участь у перегонах, подорожують крижаними печерами і нестримно мчать по вогненному шляху. Чаггінгтон іграшки - це не тільки локомотиви, але й найцікавіші набори треків, станції та депо з підйомним механізмом, причіпні екскаватори. Дороги збираються легко, всі кріплення міцні, а вагончики можна з'єднувати в будь-якому порядку і є кілька варіантів збирання однієї локації. Тож і дітям, і паровозикам нудно не буде!

Дитячі іграшки Chuggington:
  • розвивають дрібну моторику (збір дороги, зчеплення та розчеплення деталей), образне мислення, фантазію - вміння вигадувати власні сюжети; удосконалюються навички тривимірного сприйняття світу (зміна конфігурації залізничної колії, пошук нової, об'їзної траси і т.д.);
  • розвивають уміння співвідносити причину та слідство, виявляти кмітливість, креатив, шукати нестандартні розв'язки задач;
  • знайомлять із просторовими поняттями: швидко, повільно, високо, низько тощо;
  • розширюють світогляд, знайомлять дитину з новими словами, значеннями, професіями.
Компактні вагончики можна брати із собою на прогулянку, у садок - вони міцні, з мінімумом деталей, які можуть зашкодити. Міцність і довговічність часто згадуються покупцями у відгуках до цих товарів, тому що навіть за кілька років вагони зберігають свою функціональність. Веселі друзі завжди поряд!

Знайомство з друзями-вагончиками починається зазвичай зі стартового набору. Поступово він доповниться новими будинками, станціями, трасами і виходить повноцінне містечко. Окремо можна купити паровозики Чаггінгтон - як головних персонажів серіалу, так і другорядних. Особливу втіху приносять дітям швидкісні треки, де влаштовуються перегони всіх машин. Для таких змагань краще придбати моделі на батарейках.

Купити паровозики  Chuggington можна у нашому інтернет-магазині "Кнопік"!
ВверхВверх
Топ продаж:
Полезно:
Подобрать покупку
Возраст:
Категории:
Машинки и техника
Модели, машины, мотоциклы
Паркинги, гаражи и треки
Бюджет
- грн.
Подобрать