Главная » Все бренды » Fat Brain Toys - Розвиваючі іграшки для дітей купить

Fat Brain Toys - Розвиваючі іграшки для дітей

Fat Brain Toys - гаражний стартап з США, який став успішним сімейним бізнесом і конкурентом величезної корпорації Walmart. Сьогодні продукція бренду відома у всьому світі!

Іграшки Fat Brain Toys виготовляються з міцного пластику і харчового силікону, які не містять бісфенол А. Продукція сертифікована і відповідає стандартам безпеки іграшок ASTM F963, а також вимогам CPSC (Комісії США з безпеки споживчих товарів).

Дизайн іграшок розробляється досвідченою командою в тандемі з шанувальниками бренду. Іграшки для малюків тестує особисто дочка головного промислового дизайнера і засновника бренду Адама Карсона.

Компанія на регулярній основі фінансує дослідження з лікування раку мозку у дітей і жертвує кошти від продажу іграшок в фонд Team Jack Foundation.

Іграшки Fat Brain Toys підходять для інклюзивної освіти, в тому числі для дітей з РАС (розладом аутистичного спектру).

Компанія Fat Brain Toys не женеться за трендами, а створює їх. Саме ця компанія придумала легендарну іграшку Simpl Dimpl - аналог Pop It!

Навчальна цінність в поєднанні з відмінною якістю, яскравим дизайном і неординарною ідеєю - запорука успіху Fat Brain Toys.

Купити іграшки "Fat Brain Toys" відтепер можливо і у нашому інтернет-магазині "Кнопік"!
1 2
ВверхВверх
Топ продаж:
Полезно:
Подобрать покупку
Возраст:
Пол:
Категории:
Детские настольные игры
Другие
Игровые наборы
Игровые наборы
Игрушки для активного отдыха
Игрушки на колесах
Каталки-Качалки
Кубики
Музыкальные
Пазлы
Пирамидка
Погремушки
Сортеры
Бюджет
- грн.
Подобрать