Главная » Все бренды » Іграшки-роботи Geomecha купить

Іграшки-роботи Geomecha

Geomecha - новий бренд, котрий виробляє іграшки у вигляді одноіменних перонажів мультику!

Коротко про мультик:
Тед - це відважний хлопчик, який любить тварин. Одного дня він зустрічає лева, який втік з зоопарку, і їм вдається подружитись. Разом вони виходять на вулиці та рятують людей від небезпеки. Спостерігаючи за їхніми хоробрими вчинками, штаб Геомехів приймає їх у свої лави! Саме тут розпочинається наша історія.

Геомехи  (Геомеки) - це високотехнологічні роботи, які перетворюються у потужних та швидких звірів.

З кого складається команда?

TED (Тед) Він любить шуткувати та часто незграбно, але не дивлячись на це, він робить справи і дуже добре! Працює у парі з Леоканом - високотехнологічний робот, який повторює
спритність і дику природу лева. Однак завдяки гордій особистості Леокана він не любить розмовляти з кимось, крім Теда!

LOUIE (Луї) - гарний на вигляд хлопчик, який це знає. Допомагаючи іншим, він виявляє піклування. Луї стоїть пліч-о-пліч з крокодилом Кайманом - високотехнологічний робот, що імітує рефлекси і лють крокодила. Кайман любить говорити елегантною мовою та має мрію стати драконом на один день!

SAM (Cем) - міцний, але при цьому ніжний хлопчик, і його партнером є носоріг Нешхорн - високотехнологічний робот, який імітує громову силу та поведінку носорога. У спокійному стані він такий же непохитний, як і гора, але в русі він є як нестримна буря!

Купити іграшки  Geomecha тепер можливо і у нашому інтернет-магазині "Кнопік"!
ВверхВверх
Топ продаж:
Полезно:
Подобрать покупку
Возраст:
Бюджет
- грн.
Подобрать