Главная » Все бренды » Дитячі самокати Hudora купить

Дитячі самокати Hudora

Hudora - компанія, історія якої почалася 4 серпня 1919-го року в німецькому місті Радеформвальд, де було засновано виробництво ковзанів. Хьюго Дорнзайфа, засновник компанії, називає її за першими літерами свого імені і міста заснування - HUgo DOrnseif, RAdevormwald - Hudora.

У 1926 році Хьюго Дорнзайфа представив перший "єдиний коник" - нову конструкцію ковзанів, що об'єднує лезо з черевиком. З цього моменту ставши постачальником спортивного інвентарю провідних німецьких спортсменів.

Після Другої Світової війни "Худора" встає на новий шлях. Роликові ковзани стають дуже популярними і затребуваними.

Разом з 1980 роком відбулося і роликовий бум. Hudora дивує всіх: роликові ковзани у вигляді барвистих черевик зі стаціонарно закріпленими маневреними рамами з великими м'якими колесами. А для тих, хто не катається на роликах, з'являються скейтборд з дошкою, виконаної з пластика або ламінованого дерева сміливого дизайну і кольорів на величезних колесах циліндричної форми. 10 років по тому роликові ковзани набувають звичну сьогодні схему розташування коліс в одну лінію.

В кінці 90-х - початку 2000-х Hudora значно розширює асортимент сегментом дитячих іграшок від "Hudora", а також товарами для активного відпочинку.

2000-2002 роки. Самокатний бум охоплює всю Німеччину. У співпраці з університетом Вупперталя Hudora розробляє і патентує самокат "Hudora Big Wheel", зі складним механізмом, що забезпечує легке складання і високу ступінь безпеки. Самокат зі складним механізмом стає хітом продажів серед алюмінієвих самокатів.

У 2007 році в Гонконгу відкривається дочірнє підприємство Hudora Asia Ltd. В цьому ж році Максиміліан Дорнзайфа стає генеральним менеджером Hudora в Німеччині. Таким чином вже четверте покоління родини Дорнзайфа є активним керівником корпорації. Відбувається впровадження IT-технологій в процес управління, менеджменту і виробництва компанії.

2013 рік, в місті Ремшайдт відкривається величезний магазин - шоу-рум Hudora.

2015 рік, Hudora розробляє новий корпоративний стиль, який став пізнаваний у всьому світі!

2017 рік, відкривається ексклюзивний критий Action-park Hudora.

2018 рік, Hudora удостоюється нагороди "German Brand Award 2018".

У нашому інтернет-магазині "Кнопік" представлені самокати  Hudora, котрі Ви можете замовити зі швидкою доставкою по КИєву чи пересилкою по Україні!
ВверхВверх
Топ продаж:
Полезно:
Подобрать покупку
Возраст:
Пол:
Бюджет
- грн.
Подобрать