Главная » Все бренды » Товари для дiтей Kinderkraft купить

Товари для дiтей Kinderkraft

Kinderkraft - польський бренд, заснований у 2011-му році, товари якого відповідають очікуванням сучасних батьків. Продукція цієї компанії відрізняється мобільністю, простотою використання і інноваційним підходом до вирішення будь-якого питання, яке пов'язане з доглядом за дитиною. Товари Кіндеркрафт супроводжують дітей і їх батьків для того, щоб отримувати задоволення і радість від кожного дня, проведеного разом де завгодно!

Виробничі потужності компанії розміщені в місті Познань. Спочатку основним видом діяльності компанії були оптові поставки товарів для дітей, а через кілька років був налагоджений випуск універсальних і прогулянкових колясок, дитячих автомобільних крісел, товарів для будинку, шезлонгів і аксесуарів.

Діяльність польської компанії Kinderkraft заснована на принципах безпеки, довіри і впровадження інновацій. Якість продукції, яку пропонує батькам і дітям компанія, відповідає суворим європейським нормам. Тестування кожного продукту проводиться на базі шести незалежних дослідницьких лабораторій Європи. Особливу увагу "Кіндеркрафт" приділяє побажанням батьків, тому якість використовуваних матеріалів і збірки контролюється фахівцями на кожному етапі виробництва. Поняття "другорядна деталь" не існує, адже мова йде про найдорожче - дітей!

Завдяки кращим технічним рішенням, зручності експлуатації та оригінальності дизайну кожен продукт характеризується безпекою, функціональністю і сучасним стилем. Доказом цього є численні нагороди, отримані компанією Kinderkraft в різних номінаціях. Тричі бренд був визнаний найперспективнішою торговою маркою Польщі, що пропонує продукцію для харчування, прогулянок, відпочинку, розваг і подорожей. З універсальними і прогулянковими колясками, беговелами, велосипедами, автокріслами, шезлонгами, ліжками-люльками, розвиваючими іграшками малюки з легкістю знайомляться зі світом, який їх оточує, а батьки значно полегшують собі клопіт!

Придбати товари Kinderkraft відтепер можливо і в нашому інтернет-магазині "Кнопік"!
ВверхВверх
Топ продаж:
Полезно:
Подобрать покупку
Пол:
Категории:
Аксессуары для колясок
Беговелы
Велосипеды
Группа 0+/1-2 (до 25 кг)
Группа 1-2-3 (с 9 до 36 кг)
Группа 2-3 (с 15 до 36 кг)
Группы 0+/1 (до 18 кг)
Кенгуру-переноски, слинги
Коляски трости и прогулочные коляски
Кресла-качалки, шезлонги
Кроватки
Развивающие коврики
Стульчики для кормления
Универсальные коляски
Ящики для игрушек
Бюджет
- грн.
Подобрать