Главная » Все бренды » Настільні ігри Matchify купить

Настільні ігри Matchify

Matchify - бренд компанії  P.M.I Trading & Enterprise ltd, котрий займається випуском дуже захопливих настільних ігор!

В асортименті є такі ігри:
  • MadeOf: З чого зроблені хлопчики? З чого зроблені дівчата? А з чого зроблений кетчуп? Matchify MadeOf якраз про складові, компоненти та їх зв'язок. Дивись на картки, символ "багет" пов’язаний із символом "пшеницею". Якщо ти побачив зв'язок, то голосно кажи "багет - пшениця". Звучить легко, чи не так? Спробуй!
  • Original: Звичайнісінька, але від цього не менш цікава гра - Matchify Original. Вам потрібно знайти зв’язок між простими та зрозумілими кожному образами. Дивись на картки, клоун пов'язаний з цирком. Якщо ти побачив зв'язок, то голосно кажи "клоун - цирк". Це ж легко, чи не так?;
  • Professions: Всі професії важливі, всі професії потрібні! Час починати "професійний" челендж разом з Matchify Professions. Вам потрібно згадати усі атрибути вчителя, або клоуна, щоб якнайшвидше зв‘язок. Дивись на картки, моряк пов'язаний з кораблем. Якщо ти побачив зв'язок, то голосно кажи "моряк - корабель". Челендж розпочато!;
  • Travel: Для бажаючих подорожувати та пізнавати світ - Matchify Travel. Для дітей ця гра буде цікавим та веселим уроком географії та історії одночасно. А дорослі зможуть "прокачати" мозок, пригадаючи все, що знають. Дивись на картки, Єгипет пов'язаний з Тутанхамоном. Якщо ти побачив зв'язок, то голосно кажи "Єгипет - Тутанхамон". Хто перемеже у челенджі?
"Matchify" поєднує в собі вибір швидких і складних міні-ігор для вечірок. Мета полягає в тому, щоб якнайшвидше знайти зв'язок між двома картками.  В наборі 72 картки, кожна з яких відображає по 9 вибраних символів із існуючих 64-х різних символів. Використовуються дві колоди карток. Кожна картка з однієї колоди має один символ, який може бути пов'язаний з іншим символом з будь-якої іншої картки в іншій колоді.

Кожна гра продається у компактній жестяній коробочці.

Купити настільну гру  Matchify тепер модливо і у нашому інтернет-магазині "Кнопік"!
ВверхВверх
Топ продаж:
Полезно:
Подобрать покупку
Возраст:
Бюджет
- грн.
Подобрать