Главная » Все бренды » Rainbow Art - картины по номерам купить

Rainbow Art - картины по номерам

Rainbow Art - це український бренд картин за номерами, родом з чудового морського міста Одеса. Виробник працює з трендовими сюжетами, радуючи своїх покупців свіжими ідеями! Його дизайнери адаптують для малювання по цифрам стильні образи, які знаходяться в тренді!

ТМ Rainbow Art готує нові колекції приблизно раз в квартал, при цьому намагається щораз здивувати і унікальними малюнками. Їх розмальовки іноді повторюються, тому ви завжди знайдете на сторінках knopik.ua пропозиції для творчості!

Особливо популярні картини за номерами Рейнбоу Арт за мотивами відомих художників:
  • Сальвадора Далі - його сюрреалістичні задумки оживуть під вашим пензлем;
  • Річарда Макнейла - з панорамами європейських міст, наповнені романтикою і ніжністю. Фірмовим знаком більшості панно є дивовижне поєднання червоних, сірих, білих квітів;
  • Леоніда Афремова - білоруського живописця, котрий малює пейзажі та жанрові картини в яскравих і строкатих фарбах, його роботи з картинами за номерами Rainbow світяться мальовничими вогниками.
Відгуки на "Rainbow Art" позитивні, адже якість наборів на висоті, а ціни нижчі за конкурентів. Комплекти випускаються без коробки, що дозволяє заощадити.

Купити Rainbow Art ви можете з будь-якої точки України в нашому інтернет-магазині  "Кнопік". Ми доставимо замовлення за пару днів, подбавши про повній цілості матеріалів та інструментів!
1 2
ВверхВверх
Топ продаж:
Полезно:
Подобрать покупку
Возраст:
Бюджет
- грн.
Подобрать