Главная » Все бренды » Дитячi iграшки Super Wings купить

Дитячi iграшки Super Wings

Super Wings (Супер Крила) - це торгова марка китайської компанії "Alpha Group", що представляє собою загін сміливих літаків із навчального мультфільму Super Wings (Супер Крила).

Для дітей ці персонажі - справжні герої, які завжди прийдуть на допомогу! Якщо ви хочете ознайомити дитину з географією, іноземною культурою та мовами, традиціями різних країн, то герої "Super Wings" - ваші найкращі товариші!

У торговельній лінійці даного бренду представлені: деталізовані іграшки-літачки, які мають різні інтерактивні можливості: світлові та звукові ефекти, а також здатність пересуватися і трансформуватися, а ще тематичні ігрові набори, присвячені улюбленим героям і сценам з мультсеріалу.

Ігрові фігурки-трансформери Super Wings Medium Blocks High Value Figure: Відтворіть улюблені місії з мультсеріалу Super Wings за допомогою фігурок-трансфолрмерів "Medium Blocks High Value". Перетворюйтесь з літака на робота у 3 простих крока.

Ігрові фігурки-трансформери Super Wings Supercharge Lights & Sounds: Детально відтворені інтерактивні іграшки які оснащені світлом і звуком, натисніть кнопку, щоб побачити, як загоряться двигуни і почуєте знайомі звуки. Перетворюйтесь з літака на робота у 10 простих кроків. Батарейкі у комплекті. 

Ігрові фігурки-трансформери Super Wings Transform-a-Bots: Super Wings Transform-a-Bots це найбажаніші й найдоступніші міні-фігурки улюблених героїв з мультсеріалу. Мініатюрні трансформери легко перетворюються з літаків на роботів всього за 3 простих крока. 

Ігрові фігурки-трансформери Super Wings Transforming-Supercharge: Фігурки улюбленних героїв у режимі Supercharge з нового сезону мультсеріалу. Мають рухливі руки і ноги, батарейки не потрібні. Перетворюйтесь з літака на робота у 10 простих кроків.

Ігрові фігурки-трансформери Super Wings Transforming: Фігурки з другого сезону улюбленого мультсеріалу, зберіть всіх героїв Super Wings для нових пригод! Виста фігурки 12, 5 см. Перетворюйтесь з літака на робота у 10 простих кроків.

Ігрові набори Super Wings Super Wings: Приєднуйтесь до друзів-трансформерів Super Wings! Кожен траспортний засіб має інструмент з унікальною особливістю та обертові колеса. З'єднайте будь-які два транспортних засоба, щоб грати командою, або роз'єднайте їх, щоб грати окремо. Набір включає 5, 5 см фігурку Transform-a-Bots і транспортний засіб.

Ігровий набір Super Wings Transform-a-bots, 4 фігурки-трансформери: В набір входить чотири 5, 5 см літачка-трансформера в красивій подарунковій упаковці. Кожен літачок трансформується в робота за три простих кроки. Пропелери, ручки і ніжки рухливі. 

Ігрові набори Super Wings "Super Wings": Цей літак прибув сюди з нового сезону Super Wings Super-Charge і є рухомим домом для Джетта і його друзів. У комплекті є світло і звук, а також 5, 5 см фігурку Transform-a-Bots. Потрібні 3 батарейки AAA, що не входять в комплект.

Ігрові набори Super Wings Super Wings: Якщо вам потрібна команда поліції для патрулювання і захисту, обирайте Police Patroller 2в1! Поліцейський патруль включає в себе: літак поліцейського патруля, має функцію 2-в-1 і поставляється з поліцейським автомобілем і 5, 5 см. фігуркою Transform-a-Bots.

Конструктор-трансформер Super Wings Small Blocks 2-in-1 Buildable Transforming Vehicle: Час трансформуватися! Трансформери-конструктори можуть трансформуватися з робота на транспортний засіб і навпаки. Безліч елементів, що рухаються роблять іграшку захопливою і багатофункціональною. У наборах від 250 деталей, включають 5, 5 см. фігурку Transform-a-Bots.

Купити іграшки-трансформери "Супер Крила" тепер можливо у нашому інтернет-магазині   "Кнопік"!
1 2
ВверхВверх
Топ продаж:
Полезно:
Подобрать покупку
Возраст:
Категории:
Другие
Игровые наборы
Фигурки, наборы фигурок
Бюджет
- грн.
Подобрать