Главная » Игрушки для детей » Игрушки для мальчиков » Машинки и техника » Паровозик Chuggington Вiлсон з причепом Грай і трансформуй купить

Паровозик Chuggington Вiлсон з причепом Грай і трансформуй

  • Описание
Паровозик Chuggington "Вiлсон  з причепом " серії  "Грай і трансформуй" арт.   EU890201 від виробника   "Alpha Group" - відмінний подарунок дитині, котра із задоволенням дивиться даний мультик та вболіває за його героїв!

Коли в Чаггінгтоні виникають проблеми, можете бути впевнені - паровозики серії "Грай та трансформуй" врятують становище! Завдяки своїм трансформаціям і згуртованій роботі ці стажисти-чаггери можуть вирішити будь-яку проблему на своєму шляху!

Цей Чаггер з його рятувальним спорядженням створений, щоб врятувати будь-яку ситуацію. Щось блокує доріжки? Одним дотиком Вілсон може трансформуватися, щоб дістати свій підйомний кран і гак для усунення проблеми! Якщо є ще одна перешкода, пружини причепа Уїлсона відкриваються і розкривають мережу. Вона ідеально підходить для порятунку навіть в найскладніших ситуаціях - заряджай, прицілюється і стріляй. У цього героя так багато способів врятувати становище!

У набір входить: поїзд Вiлсон, причеп-трансформер.

Розмір упаковки: 27 см х 9, 5 см х 17 см.

Рекомендований для шанувальників Чаггінгтон у віці від 3 років.
Паровозик Chuggington Вiлсон з причепом Грай і трансформуй
Код.: 052903
Производитель: Chuggington
Герой: Chuggington
Арт.: EU890201
Цена:
1 119 грн
Купить
Есть в наличии
Доставка и оплата
По Киеву - бесплатно
По Украине - по тарифам Новой Почты
Гарантии
ВверхВверх