Дерев`яний паркiнг с АЗС Viga Toys

  • Описание
Дерев`яний паркiнг с АЗС Viga Toys арт.  44509.

Чи може гра з машинками стати ще більш різноманітною, захоплюючою, цікавою? Так, якщо додати до неї ігровий набір Дерев'яний паркінг з АЗС від Viga Toys для дітей від 3 років.

Ця барвиста триярусна парковка виконана з цільного дерева. У ній є 3 машини, шлагбаум, заправна станція, автомийка і майданчик з вертольотом. Незважаючи на мініатюрність, всі елементи набору яскраві, детально опрацьовані, реалістичні!

Розвиваюча іграшка дерев'яний паркінг дозволяє дитині проявити фантазію і придумати найнеймовірніші рольові ігри з іграшковим транспортом. Малюк може уявити себе ким завгодно - гонщиком, водієм, пілотом і навіть власником заправної станції. Він навчиться мислити різнобічно, вигадувати і розігрувати діалоги, детально представляти різні історії.

Ігровий набір у вигляді триповерхового паркінгу з заправкою розвиває дитину з різних сторін - творчо, соціально, емоційно. По-перше, він дозволяє дати волю уяві і придумати самі неймовірні пригоди. По-друге, завдяки рольовій грі, у дитини розширюється досвід соціальної взаємодії. Граючи в компанії, він вчиться ефективно спілкуватися, правильно висловлювати свої думки і емоції!

Батарейки не потрібні.

Розмір товару: 72 с  х 45 см х 41 см.

Вага: 4 кг.
Дерев`яний паркiнг с АЗС Viga Toys
Код.: 052513
Производитель: Viga Toys
Арт.: 44509
Цена:
1 980 грн
Купить
Есть в наличии
Доставка и оплата
По Киеву - бесплатно
По Украине - по тарифам Новой Почты
Гарантии
ВверхВверх