Главная » Игрушки для детей » Игрушки для мальчиков » Роботы, трансформеры » Набiр трансформерів Fuzion Max Скайден і Райденболт купить

Набiр трансформерів Fuzion Max Скайден і Райденболт

  • Описание
Набiр трансформерів Fuzion Max "Скайден і Райденболт" арт. 54021 від компанії-виробника "Guangzhou Sunboy Animation and Toys Co., Ltd".

Fuzion Max - це супертранспорт, який при зіткненні трансформується в фантастичних роботів! Зіткни, трансформуй і отримай суперробота! Через портал у небі на Землю прибув робот-трансформер Райденболт. За допомогою своїх суперздібностей він створює помічників-анімаботов, щоб захопити всю енергію світу. Але йому на заваді стають сміливі синботи, які можуть трансформуватися в бойових роботів з машин, літаків і катерів. Аби вистояти проти ворогів, синботи і їх напарники об'єднують свою енергію та отримують силу Fuzion Max!

Скайден - спокійний і мудрий лідер серед синботов, який прилетів на планету Земля для її порятунку від підступних анімаботов.

Райденболт - головний лиходій, він сильний і дуже небезпечний. Володіючи зброєю (ракети), він прагне захопити всю енергію світу!

Для того, щоб трансформуватися в робота, необхідно зіштовхнути два літаки (бойові машини) у напрямку один до одного.

Роботи без особливих зусиль можуть трансформуватися назад у літаки та бойові машини.

Літаками та бойовими машинами можна грати як окремими іграшками.

В наборі:
  • 2 літаки;
  • 2 машини;
  • 3 монети.
Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
Набiр трансформерів Fuzion Max Скайден і Райденболт
Код.: 052346
Производитель: Fuzion Max
Арт.: 54021
Цена:
995 грн
Купить
Есть в наличии
Доставка и оплата
По Киеву - 50 грн
По Украине - по тарифам Новой Почты
Гарантии
ВверхВверх