Главная » Игрушки для детей » Игрушки для мальчиков » Роботы, трансформеры » Машинки-трансформери Fuzion Max Магнус купить

Машинки-трансформери Fuzion Max Магнус

  • Описание
Набiр машинок-трансформерів Fuzion Max "Магнус" арт.  54002 від компанії-виробника "Guangzhou Sunboy Animation and Toys Co., Ltd".

Fuzion Max - це супертранспорт, який при зіткненні трансформується в фантастичних роботів! Зіткни, трансформуй і отримай суперробота! Через портал у небі на Землю прибув робот-трансформер Райденболт. За допомогою своїх суперздібностей він створює помічників-анімаботов, щоб захопити всю енергію світу. Але йому на заваді стають сміливі синботи, які можуть трансформуватися в бойових роботів з машин, літаків і катерів. Аби вистояти проти ворогів, синботи і їх напарники об'єднують свою енергію та отримують силу Fuzion Max!

Магнус - спокійний і добрий робот-синбот. Легко трансформується в супер-робота і готовий до захоплюючого бою! Рішучий, але при зустрічі з анімаботами намагається обміркувати кожну дію. Магнус володіє високою силою і аналітичними здібностями, здатними відсканувати ворога за секунду!

Для того, щоб трансформуватися в робота, необхідно зіштовхнути дві бойові машини у напрямку один до одного.

Синбот без особливих зусиль може трансформуватися назад в машинки.

Машинками можна грати як окремими іграшками!

В наборі:
  • 2 машини.
Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
Машинки-трансформери Fuzion Max Магнус
Код.: 052350
Производитель: Fuzion Max
Арт.: 54002
Цена:
495 грн
Купить
Есть в наличии
Доставка и оплата
По Киеву - 50 грн
По Украине - по тарифам Новой Почты
Гарантии
ВверхВверх