Главная » Игрушки для детей » Игрушки для мальчиков » Роботы, трансформеры » Машинки-трансформери Fuzion Max Дашер купить

Машинки-трансформери Fuzion Max Дашер

  • Описание
Набiр машинок-трансформерів Fuzion Max "Дашер" арт.   54003 від компанії-виробника "Guangzhou Sunboy Animation and Toys Co., Ltd".

Fuzion Max - це супертранспорт, який при зіткненні трансформується в фантастичних роботів! Зіткни, трансформуй і отримай суперробота! Через портал у небі на Землю прибув робот-трансформер Райденболт. За допомогою своїх суперздібностей він створює помічників-анімаботов, щоб захопити всю енергію світу. Але йому на заваді стають сміливі синботи, які можуть трансформуватися в бойових роботів з машин, літаків і катерів. Аби вистояти проти ворогів, синботи і їх напарники об'єднують свою енергію та отримують силу Fuzion Max!

Дашер  - це робот-синбот, готовий до перемог і не допускає поразок. Любить складності, але не терплячий до очікування! Рішучий і завжди першим рветься в бій з анімаботами. Дашер має високу швидкість, здатну перемогти ворога як в ближньому, так і в далекому бою!

Для того, щоб трансформуватися в робота, необхідно зіштовхнути дві бойові машини у напрямку один до одного.

Синбот без особливих зусиль може трансформуватися назад в машинки.

Машинками можна грати як окремими іграшками!

В наборі:
  • 2 машини.
Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
Машинки-трансформери Fuzion Max Дашер
Код.: 052351
Производитель: Fuzion Max
Арт.: 54003
Цена:
445 грн
Купить
Есть в наличии
Доставка и оплата
По Киеву - 50 грн
По Украине - по тарифам Новой Почты
Гарантии
ВверхВверх