Главная » Игрушки для детей » Игрушки для мальчиков » Роботы, трансформеры » Лiтаки-трансформери Fuzion Max Дестраптор купить

Лiтаки-трансформери Fuzion Max Дестраптор

  • Описание
Набiр літаків-трансформерів Fuzion Max "Дестраптор" арт.     54006 від компанії-виробника "Guangzhou Sunboy Animation and Toys Co., Ltd".

Fuzion Max - це супертранспорт, який при зіткненні трансформується в фантастичних роботів! Зіткни, трансформуй і отримай суперробота! Через портал у небі на Землю прибув робот-трансформер Райденболт. За допомогою своїх суперздібностей він створює помічників-анімаботов, щоб захопити всю енергію світу. Але йому на заваді стають сміливі синботи, які можуть трансформуватися в бойових роботів з машин, літаків і катерів. Аби вистояти проти ворогів, синботи і їх напарники об'єднують свою енергію та отримують силу Fuzion Max!

Дестраптор   вишуканий лиходій, один з головних підопічних з армії анімаботов. Знає, що йому потрібно і беззаперечно підкоряється наказам свого господаря. Завжди готовий до бою з синботами і зробить все, щоб у черговому поєдинку здобути перемогу!

Для того, щоб трансформуватися в робота, необхідно зіштовхнути дві бойові машини у напрямку один до одного.

Дестраптор без особливих зусиль може трансформуватися назад в літаки.

Літаками можна грати як окремими іграшками!

В наборі:
  • 2 літаки.
Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
Лiтаки-трансформери Fuzion Max Дестраптор
Код.: 052358
Производитель: Fuzion Max
Арт.: 54006
Цена:
445 грн
Купить
Есть в наличии
Доставка и оплата
По Киеву - 50 грн
По Украине - по тарифам Новой Почты
Гарантии
ВверхВверх