Главная » Игрушки для детей » Игрушки для мальчиков » Роботы, трансформеры » Танки-трансформери Fuzion Max Джад-Бал-Джа купить

Танки-трансформери Fuzion Max Джад-Бал-Джа


В наличии похожие товары:


  • Описание
Набiр танків-трансформерів Fuzion Max "Джад-Бал-Джа" арт. 54007 від компанії-виробника "Guangzhou Sunboy Animation and Toys Co., Ltd".

Fuzion Max - це супертранспорт, який при зіткненні трансформується в фантастичних роботів! Зіткни, трансформуй і отримай суперробота! Через портал у небі на Землю прибув робот-трансформер Райденболт. За допомогою своїх суперздібностей він створює помічників-анімаботов, щоб захопити всю енергію світу. Але йому на заваді стають сміливі синботи, які можуть трансформуватися в бойових роботів з машин, літаків і катерів. Аби вистояти проти ворогів, синботи і їх напарники об'єднують свою енергію та отримують силу Fuzion Max!

Джад-Бал-Джа  один з лідерів армії анімаботов. Упевнений в собі, жорстокий до людей та синботів. Швидко обчислює своїх жертв, завзято показуючи з самого початку своїм риком свої недружні наміри. Він має віроломним характером, управляє анімаботами з землі, викликаючи на суші різні катастрофи!

Для того, щоб трансформуватися в робота, необхідно зіштовхнути дві бойові машини у напрямку один до одного.

Джад-Бал-Джа без особливих зусиль може трансформуватися назад в танки.

Танками можна грати як окремими іграшками!

В наборі:
  • 2 танки.
Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
Танки-трансформери Fuzion Max Джад-Бал-Джа
Код.: 052359
Производитель: Fuzion Max
Арт.: 54007
Цена:
0 грн
Нет в наличии
Доставка и оплата
По Киеву - 50 грн
По Украине - по тарифам Новой Почты
Гарантии
ВверхВверх