Главная » Игрушки для детей » Игрушки для мальчиков » Роботы, трансформеры » Машинка-трансформер Крекiн Дрегон Screechers Wild, L3 купить

Машинка-трансформер Крекiн Дрегон Screechers Wild, L3

  • Описание
Машинка-трансформер Screechers Wild "Крекiн Дрегон" -       Лінійка 3 арт.       EU682304 представляє собою першу в світі машину, здатну трансформуватися в істоту і робити перекиди на 360 градусів прямо в повітрі! За допомогою таких дивовижних машинок, можна влаштовувати божевільні бої, неймовірні пригоди і просто фантастичні гонки!

Що таке Скрічер? (Дикий Скрічер) Це фантастичне злиття гонщика з його улюбленим автомобілем! Всього лише один кидок спеціального трансформаційного диска, наповненого молекулярною енергією, і машинка перетвориться в супер-потужну істоту, що володіє вкрай нереальними можливостями!

Що потрібно для трансформації? Необхідно запустити машинку на спеціальний диск (або навпаки), при зіткненні з яким вона блискавично кувиркнется і перетвориться в істоту! Щоб перетворити істоту назад в машинку, необхідно буде отримати з неї диск і закріпити спеціальну пружинку - все, ви знову готові до бою!

Диск, за допомогою якого проводиться трансформація, має гладку поверхню, що забезпечує ідеальне ковзання, а також гумову поверхню для чіткої фіксації на місці!

Машинка виготовлена ​​з високоякісного пластику, має міцну конструкцію і надійними кріпленнями.

Комплектація: машинка, 4 диска, наклейка, карточка.

Розміри упаковки: 18 см х 16 см х 14, 5 см.

Рекомендовано дітям від шести років.
Машинка-трансформер Крекiн Дрегон Screechers Wild, L3
Код.: 052828
Производитель: Screechers Wild
Арт.: EU682304
Цена:
627 грн
Купить
Есть в наличии
Доставка и оплата
По Киеву - 50 грн
По Украине - по тарифам Новой Почты
Гарантии
ВверхВверх