Главная » Игрушки для детей » Игрушки для мальчиков » Роботы, трансформеры » Трансформер Тобот Монстр Детективи Галактики купить

Трансформер Тобот Монстр Детективи Галактики

  • Описание
Іграшка-трансформер Тобот "Монстр" серії         "Детективи Галактики" арт.          301086 від виробника         "Young Toys".

Детективи Галиктики - це наступне покоління Тоботів у однойменному мультсеріалі! Неймовірні пригоди роботів-трансформерів під керівництвом безстрашного Тайлера та його друзів!

Давним-давно у Всесвіті з'явилася галактична зброя, за допомогою якої можна було керувати усім світом. За цією галактичною зброєю полює лиходій Пульсар, щоб, заволодівши нею, підкорити собі все живе! Одного разу космічний корабель, на якому знаходилася зброя, був атакований поплічниками Пульсара і, щоб уникнути захоплення, цю зброюскинули на Землю! Падіння відбулося у дворі будинку хлопчика Тайлера, який обожнює вирішувати будь-які проблеми, навіть найменші, але дуже важливі для Тайлера. Прийнявши форму пульта керування від радіокерованих іграшок, галактична зброя потрапляє до рук Тайлера, при цьому самі іграшки оживають і можуть перетворюватися на Тоботів за допомогою пульта. Тайлер та Тоботи стають добрими друзями. Тепер Тайлер може зайнятися вирішенням серйозніших проблем, адже Тоботи завжди поспішають на допомогу. Особливо важливо захистити галактичну зброю від Пульсара, а рідне місто - від банди під назвою Хаос!

В наборі: тобот, ключ-токей, інструкція.

Розмір іграшки 25 см х 23 см х 19 см.

Розмір упаковки: 26 см х 13 см х 31 см.

Для дітей від чотирьох років.
Трансформер Тобот Монстр Детективи Галактики
Код.: 053137
Производитель: Tobot
Арт.: 301086
Цена:
2 217 грн
Купить
Есть в наличии
Доставка и оплата
По Киеву - бесплатно
По Украине - по тарифам Новой Почты
Гарантии
ВверхВверх