Главная » Игрушки для детей » Игрушки для мальчиков » Роботы, трансформеры » Трансформер Тобот Сторм Джо Детективи Галактики купить

Трансформер Тобот Сторм Джо Детективи Галактики

  • Описание
Іграшка-трансформер Тобот "Сторм Джо" серії             "Детективи Галактики" арт.              301107 від виробника             "Young Toys".

Детективи Галиктики - це наступне покоління Тоботів у однойменному мультсеріалі! Неймовірні пригоди роботів-трансформерів під керівництвом безстрашного Тайлера та його друзів!

Давним-давно у Всесвіті з'явилася галактична зброя, за допомогою якої можна було керувати усім світом. За цією галактичною зброєю полює лиходій Пульсар, щоб, заволодівши нею, підкорити собі все живе! Одного разу космічний корабель, на якому знаходилася зброя, був атакований поплічниками Пульсара і, щоб уникнути захоплення, цю зброюскинули на Землю! Падіння відбулося у дворі будинку хлопчика Тайлера, який обожнює вирішувати будь-які проблеми, навіть найменші, але дуже важливі для Тайлера. Прийнявши форму пульта керування від радіокерованих іграшок, галактична зброя потрапляє до рук Тайлера, при цьому самі іграшки оживають і можуть перетворюватися на Тоботів за допомогою пульта. Тайлер та Тоботи стають добрими друзями. Тепер Тайлер може зайнятися вирішенням серйозніших проблем, адже Тоботи завжди поспішають на допомогу. Особливо важливо захистити галактичну зброю від Пульсара, а рідне місто - від банди під назвою Хаос!

* Трансформується в Тобот при зіткненні з перешкодою (як Монкарт).

В наборі: тобот, картонна перешкода, інструкція.

Розмір упаковки: 24 см х 16 см х 31 см.

Для дітей від чотирьох років.
Трансформер Тобот Сторм Джо Детективи Галактики
Код.: 053141
Производитель: Tobot
Арт.: 301107
Цена:
2 696 грн
Купить
Есть в наличии
Доставка и оплата
По Киеву - бесплатно
По Украине - по тарифам Новой Почты
Гарантии
ВверхВверх