Главная » Игрушки для детей » Фигурки, наборы фигурок » Дисплей - Повелителi океанiв i морiв Ocean Eggs, ростуть у воді купить

Дисплей - Повелителi океанiв i морiв Ocean Eggs, ростуть у воді

  • Описание
Іграшка, що зростає в яйці "Ocean eggs" -  "Повелителі океанів і морів" арт.   T001-2019-CDU дозволить виростити морського мешканця зі штучного яйця! Риби та тварини морів і океанів вражають уяву своєю різноманітністю!

Тепер Ви можете дізнатися багато нового про справжніх володарів морів та океанів! Хто є найбільшою істотою, що коли-небудь мешкала на Землі? Хто не проти пообідати пластиковими відходами? Хто щодня долає 80 км? І хто проявляє чудеса тактики при полюванні на здобич? Дізнайтеся прямо зараз!

Повністю занурте іграшкове яйце в ємність з водою. Дочекайтеся, поки шкаралупа почне тріскатися. Через 48 годин (2 дні) з'явиться Ваш герой. Протягом наступних 7 днів іграшка виросте до свого повного розміру!

У набір входить дисплей з 12 зростаючими іграшками в яйці. Купуючи дисплей, Ви отримуєте великі шанси зібрати всю колекцію мешканців морів і океанів! Але завжди залишається ймовірність сюрпризу, адже можуть зустрітися повторювані герої! Не турбуйтеся. Продовжуйте збирати колекцію далі!

Середній розмір іграшки без упаковки: 4, 8 x 6, 5 cм.

Рекомендовано для дітей у віці від 3 років.
Дисплей - Повелителi океанiв i морiв Ocean Eggs, ростуть у воді
Код.: 051699
Производитель: #sbabam
Арт.: T001-2019-CDU
Цена:
588 грн
Купить
Есть в наличии
Доставка и оплата
По Киеву - 50 грн
По Украине - по тарифам Новой Почты
Гарантии
ВверхВверх