Главная » Игрушки для детей » Фигурки, наборы фигурок » Стретч-iграшка Володарi безоднi - Дисплей купить

Стретч-iграшка Володарi безоднi - Дисплей


В наличии похожие товары:


  • Описание
Стретч-іграшка у вигляді тварини "Володарі безоднi" арт.    T072-2019-CDU - дуже цікаві та пізнавальні іграшки, завдяки яким дитина зможе відчути себе дослідником-океанологом та вивчить мешканців морів і океанів, котрі живуть на самому глибокому дні!

Тепер ми можемо відправитися у глибоководну експедицію! Від величезного кашалота та гігантського кальмара - до маріанського слимака та риби-краплі - такі різні та небезпечні володарі безодні.Збери усіх героїв та дізнайся цікаві факти та секрети жителів морських глибин!

Іграшки-тварини виготовлені з еластичного матеріалу, чудово тягнуться та заповнені пінопластовими кульками для антистрес-ефекту. Деякі іграшки здатні змінювати колір у теплій воді, деякі - світитися у темряві! Зберіть їх усі, щоб дізнатися, хто що вміє! Щоб герої змінили колір, температура води має бути вище 30-32 градусів (але не перевищувати 40-45 градусів). А для того, щоб іграшки світилися у темряві, їх потрібно потримати на сонці від 1 до 5 хвилин, після чого тварина або рибка будуть світитися.

У набір входить дисплей з 12 стрейч-іграшками. Купуючи дисплей, Ви отримуєте великі шанси зібрати всю колекцію мешканців морів і океанів! Але завжди залишається ймовірність сюрпризу, адже можуть зустрітися повторювані герої! Не турбуйтеся. Продовжуйте збирати колекцію далі!

Середній розмір іграшки без упаковки: 12 см х 10 см х 5 см.

Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
Стретч-iграшка Володарi безоднi - Дисплей
Код.: 051823
Производитель: #sbabam
Арт.: T072-2019-CDU
Цена:
0 грн
Нет в наличии
Доставка и оплата
По Киеву - 50 грн
По Украине - по тарифам Новой Почты
Гарантии
ВверхВверх