Главная » Игрушки для детей » Фигурки, наборы фигурок » Стретч-iграшка Тропiчнi пташки - Дисплей купить

Стретч-iграшка Тропiчнi пташки - Дисплей


В наличии похожие товары:


  • Описание
Стретч-iграшка "Тропiчнi пташки: Дисплей" арт.  14-CN-2020-CDU.

Познайомтесь з різноманітністю тропічних пташок! Їх багато: швидка гарпія, барвисті ара та тукан, таємничий пелікан. Розкрийте всі секрети найбільш красивих і яскравих птахів. Знайдіть особливих. Дізнайтеся, які з них світяться в темряві, а які змінюють колір!

Іграшки-тварини виготовлені з еластичного матеріалу і прекрасно тягнуться! Деякі іграшки здатні міняти колір на сонці, деякі - у воді, а деякі - світитися в темряві! Зберіть їх усіх, щоб дізнатися, хто що вміє!

Щоб герої змінили колір на сонці, потрібно тримати іграшку на сонці від 1 до 2 секунд, якщо повна інтенсивність і від 3 до 5 секунд, якщо не повна. Щоб герої змінювали колір у воді, потрібно занурити іграшку в воду, температура якої повинна бути більше 30-32 градусів. А для того, щоб іграшки світилися в темряві, їх потрібно потримати на сонці від 1 до 5 хвилин, після чого пташки будуть світитися!

Внутрішня частина всіх тварин наповнена прозорими орбізами.

Середній розмір іграшки без упаковки: 18 см х 15 см х 5 см.

У набір входить дисплей з 12 стрейч-іграшками. Купуючи дисплей, Ви отримуєте великі шанси зібрати всю колекцію мешканців морів і океанів! Але завжди залишається ймовірність сюрпризу, адже можуть зустрітися повторювані герої! Не турбуйтеся. Продовжуйте збирати колекцію далі!

Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
Стретч-iграшка Тропiчнi пташки - Дисплей
Код.: 052267
Производитель: #sbabam
Арт.: 14-CN-2020-CDU
Цена:
0 грн
Нет в наличии
Доставка и оплата
По Киеву - 50 грн
По Украине - по тарифам Новой Почты
Гарантии
ВверхВверх