Главная » Игрушки для детей » Игровые наборы » Арена Infinity Nado V Крила Ареса проти Вогняного Дракона Deluxe Battle Set купить

Арена Infinity Nado V Крила Ареса проти Вогняного Дракона Deluxe Battle Set

  • Описание
Ігровий набір Infinity Nado V "Арена: Крила Ареса проти Вогняного Дракона" серії   "Deluxe Battle Set" арт.    EU634806H.

Комплектація данног набору:
  • магнітний пристрій запуску - 2 шт;
  • основна дзига - 2 шт;
  • набірне Deluxe кільце - 2 шт;
  • ключ для збірки - 2 шт;
  • арена;
  • батарейки 4 шт. LR44.
Серія Deluxe Edition - це дзиги зі світодіодною підсвідкою!

Нові Дзиґи вже не розбірні, характер дзиґи тепер змінюється за допомогою магнітних кілець! Вдосконалений магнітний лаунчер тепер може підсилити дзиґу, додавши обертової потужності за допомогою магнітного кільця в один дотик! Щоб увійти в режим атаки або захисту, встанови відповідне металеве кільце на дзигу під час бою! Спробуйте нову стратегію, складаючи нові кільця на дзиґу, щоб перемогти вашого супротивника!

Відкрийте для себе нові складні дзиги Infinity Nado! За допомогою магнітного лаунчера підсильте спіннер, перш ніж запустити його на арену. Щоб увійти в режим атаки, додайте додаткове кільце на дзигу: за допомогою магнітного лаунчера, щоб встановити кільце на спиннер під час бою на арені, щоб підвищити потужність і швидкість. Коли ваш спіннер сповільниться, ви можете посилити його під час бою на арені і додати велику швидкість! Поробуйте нову стратегію, складаючи нові кільця (продаються окремо) на спіннер, щоб збільшити їх силу проти вашого супротивника.

Розміри упаковки: 56 см х 56 см х 13 см.

Для дітей з пяти років.
Арена Infinity Nado V Крила Ареса проти Вогняного Дракона Deluxe Battle Set
Код.: 050864
Производитель: Auldey
Герой: Infinity Nado
Арт.: EU634806H
Цена:
1 959 грн
Купить
Есть в наличии
Доставка и оплата
По Киеву - бесплатно
По Украине - по тарифам Новой Почты
Гарантии
ВверхВверх