Главная » Игрушки для детей » Игровые наборы » Сортування смiття Viga Toys купить

Сортування смiття Viga Toys

  • Описание
Дерев'яний ігровий набір "Сортування сміття" арт. 44504 від виробика "Viga Toys" - корисна забава для всієї родини! Продумана гра на тему збереження екології створена для дітей дошкільного віку від 3 років.

Дерев'яний ігровий набір переміг на "Tillywig 2020 Best Family Fun" в номінації кращий продукт для сімейного дозвілля і спільної гри.

Дерев'яна іграшка містить ящик з кришкою, прямокутну планку, 50 квадратних плиток, 2 гральних кубика, інструкцію.

Зіставлення, сортування, класифікація предметів, координація рук і очей - це ті корисні навички, які діти легко набувають з цієї захоплюючої грою. Дерев'яна розвиваюча іграшка для освоєння повсякденного сортування відходів підвищує екологічну свідомість дітей. Це відмінна розвиваюча іграшка для дому та навчальний набір для дитячих садків і початкової школи.

На 50 дерев'яних плитках зображені продукти харчування і предмети домашнього вжитку. Прямокутна дерев'яна коробка з 4 отворами в кришці також зручна для зберігання та перенесення комплекту. У наборі два гральних кубика з кольоровими точками для різних способів гри, а також інструкція з правилами.

Розберемо найпростіший спосіб грати. Над ящиком поставте планку із зображенням кольорових сміттєвих баків для різних відходів. У щілини коробки необхідно проштовхувати плитки з різними картинками. Їх сортують за логікою. Потім дістають із секцій ящика і звіряють: колір на звороті плитки повинен збігатися з кольором намальованого бака.

Можна грати одному гравцеві або в команді з друзями, є кілька способів. Також це хороша інтерактивна гра для батьків і дітей.
Сортування смiття Viga Toys
Код.: 052526
Производитель: Viga Toys
Арт.: 44504
Цена:
633 грн
Купить
Есть в наличии
Доставка и оплата
По Киеву - 50 грн
По Украине - по тарифам Новой Почты
Гарантии
ВверхВверх