Главная » Игрушки для детей » Игровые наборы » Набiр для видування бульбашок 4M купить

Набiр для видування бульбашок 4M

  • Описание
Набір для видування бульбашок 4M арт. 00-06300 сподобається дітям 5-7 років. З ним можна видути гігантські міцні бульбашки до 50 см. Змагаються і веселіться з друзями на прогулянці!

Комплект містить тюбик зі спеціальною пастою і трубочку. Намочіть пальці і видавіть трохи пасти на них. Приліпите пасту на жовтий кінець трубочки. Дуйте в червоний кінець трубочки акуратно, а потім сильніше. Якщо утворюються дірочки, просто защипніть їх. У трубочці є клапан, що не дає повітрю виходити з міхура. Щоб закрити міхур, стисніть його біля основи, покрутіть і відокремте трубочку.

Влаштуйте змагання: хто зможе видути гігантську міхур, або хто встигне зробити їх найбільше за певний час. А ще з великої кількості бульбашок можна складати фігури.
Спільні ігри на свіжому повітрі - це спілкування і фізична активність, позитивні емоції. Діти стають комунікабельними, привчаються грати разом. І що важливо - без гаджетів.

Набір для видування міцних бульбашок серії Magic Goo відповідає стандартам безпеки дитячих іграшок і його матеріали не токсичні. Використовуйте пасту для видування бульбашок на відкритому просторі, далеко від вогню. Її не варто ковтати або жувати. Гра призначена для дітей дошкільного віку старше 5 років.

У комплекті: тюбик з пастою, трубочка.
Набiр для видування бульбашок 4M
Код.: 052658
Производитель: 4M
Арт.: 00-06300
Цена:
126 грн
Купить
Есть в наличии
Доставка и оплата
По Киеву - 50 грн
По Украине - по тарифам Новой Почты
Гарантии
ВверхВверх