Главная » Игрушки для детей » Детские конструкторы » Другие конструкторы » Конструктор Танк M24 Чаффi Друга Свiтова Вiйна, 590 деталей купить

Конструктор Танк M24 Чаффi Друга Свiтова Вiйна, 590 деталей

  • Описание
Конструктор "Танк M24 Чаффi" серії   "Друга Свiтова Вiйна" арт.   COBI-2543 від відомого польського бренду   "Cobi" є дуже цікавим, захоплюючим і якісним конструктором, який буде цікавий кожному хлопчику, який захоплюється армією і всім, що з нею пов'язано!

Представлені конструктори виготовляються в Польщі з дуже якісного та безпечного пластику, який для дітей є повністю безпечним. Конструктори Cobi дуже популярні завдяки своїй великій різноманітності, якості виготовлення, а найголовніше - дуже доступним цінам!

Кожен конструктор виробника Cobi продається у фірмовій коробці і включає дуже докладну покрокову інструкцію, щоб дитині було легко збирати тематичні сюжети з величезної кількості деталей.

Конструктор Cobi стане для кожної дитини бажаним та цікавим подарунком, який допомагатиме розвивати моторику, логіку з уявою, а також акуратність та посидючість.

Кількість деталей: 590 шт.

Кількість фігурок: 2 шт.

Розміри коробки: 30, 5 см х 6 см х 45 см.

Розмір зібраної моделі: 20 см х 10, 5 см х 11, 5 см.

Конструктор рекомендований хлопчакам старше восьми років.
Конструктор Танк M24 Чаффi Друга Свiтова Вiйна, 590 деталей
Код.: 052989
Производитель: Cobi
Арт.: COBI-2543
Цена:
2 300 грн
Купить
Есть в наличии
Доставка и оплата
По Киеву - бесплатно
По Украине - по тарифам Новой Почты
Гарантии
ВверхВверх