Главная » Игрушки для детей » Детские конструкторы » Другие конструкторы » Конструктор Пiдводний човен U-47 Друга Свiтова Вiйна, 422 дет купить

Конструктор Пiдводний човен U-47 Друга Свiтова Вiйна, 422 дет

  • Описание
Конструктор "Пiдводний човен U-47" серії     "Друга Свiтова Вiйна" арт. COBI-4828 від відомого польського бренду     "Cobi" є дуже цікавим, захоплюючим і якісним конструктором, який буде цікавий кожному хлопчику, який захоплюється армією і всім, що з нею пов'язано!

Представлені конструктори виготовляються в Польщі з дуже якісного та безпечного пластику, який для дітей є повністю безпечним. Конструктори Cobi дуже популярні завдяки своїй великій різноманітності, якості виготовлення, а найголовніше - дуже доступним цінам!

Кожен конструктор виробника Cobi продається у фірмовій коробці і включає дуже докладну покрокову інструкцію, щоб дитині було легко збирати тематичні сюжети з величезної кількості деталей.

Конструктор Cobi стане для кожної дитини бажаним та цікавим подарунком, який допомагатиме розвивати моторику, логіку з уявою, а також акуратність та посидючість.

Кількість деталей: 422 шт.

Розміри коробки: 28 см х 6 см х 45 см.

Розмір зібраної моделі: 13, 5 см х 4, 5 см х 46 см.

Конструктор рекомендований хлопчакам старше восьми років.
Конструктор Пiдводний човен U-47 Друга Свiтова Вiйна, 422 дет
Код.: 052992
Производитель: Cobi
Арт.: COBI-4828
Цена:
1 975 грн
Купить
Есть в наличии
Доставка и оплата
По Киеву - бесплатно
По Украине - по тарифам Новой Почты
Гарантии
ВверхВверх