Настiльна гра Жабки Janod

  • Описание
Настільна гра Janod "Жаби" арт.  J02698 - цікава і пізнавальна гра для дітей. У неї грають удвох, продумуючи свої ходи. Ця гра призначена для розвитку уважності, логічного мислення у дітей!

Підготовка до гри: складіть пазл, який буде використовуватись як ігрове поле. Розташуйте жабки жовтого кольору на стартову водяну лілію (одна на одну). Зробіть те саме з жабками зеленого кольору. Кожен гравець отримує відповідні кубики (жовтий для жовтих жабок, зелений для зелених жабок).

Правила гри: гравці кидають кубики одночасно; гру починає той, у кого випало більше число. Далі гравець переміщує першу жабку на ту кількість кроків, що випала на кубику.

Мета гри - доставити всіх своїх жабок на кінець ставка, на останню водяну лілію з квіткою. Якщо жабка прибуває на водяну лілію, яка вже зайнята жабкою суперника, починається бій. Обидва гравці кидають кубики. Той, у кого випало більше число, виграє бій і робить хід відповідно до числа, що випало, а жабка того, хто програв, повертається на стартове поле. Необов’язково фінішувати на останньому ігровому полі. Якщо гравцеві залишилося три кроки до фінішу, а на кубику випало 6, його жабка може зайняти останню водяну лілію з квіткою.

Як ходити: можна переміщувати кожну жабку по черзі, або щоразу ходити новою жабкою. Під час ходу жабки можуть перестрибувати одна через одну. Дві жабки не можуть перебувати одночасно на одній ліній.

У наборі:
  • ігрове поле-пазл;
  • 8 фішок;
  • 2 ігрових кубика.
Настiльна гра Жабки Janod
Код.: 051294
Производитель: Janod
Арт.: J02698
Цена:
349 грн
Купить
Есть в наличии
Доставка и оплата
По Киеву - 50 грн
По Украине - по тарифам Новой Почты
Гарантии
ВверхВверх