Главная » Игрушки для детей » Развивающие игрушки » Детские настольные игры » Настiльна гра Щаслива бджола Janod купить

Настiльна гра Щаслива бджола Janod

  • Описание
Настільна гра Janod "Щаслива бджола" арт.  J02697 буде розважати малюків, вони зможуть грати зі своїми батьками або друзями. Така гра спрямована на розвиток уважності, логічного мислення і реакції.

Настільна гра "Щаслива бджілка" призначена для дітей від 3 років; кількість гравців 2-4; тривалість гри: 15 хвилин.

Мета гри: зібрати квітку з найбільшою кількістю пелюсток.

Підготовка до гри: розташуйте дерев’яний диск по центру столу. Перемішайте пелюстки і розмістіть 7 із них навколо диска. Інші пелюстки складіть в купу та розмістіть її на столі лицьовим боком вниз. Кожен гравець отримує картонний диск для центру квітки і розташовує його перед собою. Два кубики розмістіть поряд із квіткою: а бджілку поставте на центральний дерев’яний диск.

Правила гри: кубик з числовими значеннями вказує на кількість ходів, які має зробити бджілка на пелюстках. Кубик із кольорами вказує на колір пелюстки, до якої необхідно дістатися бджілці. Сторона, на якій зображено 4 кольори, дозволяє гравцеві підібрати будь-який колір пелюсток. Гру починає наймолодший гравець. Він розміщує бджілку на будь-якій пелюстці, а потім кидає два кубики. Гравець має перемістити бджілку на ту кількість пелюсток, що випала на кубику. Гравець може переміщати бджілку як за, так і проти годинникової стрілки, мета полягає в тому, щоб приземлитися на колір, позначений кольоровим кубиком. Якщо гравець приземлився на пелюстку того кольору, що випав на кубику, він забирає пелюстку і розміщує її навколо свого картонного диска для центру квітки. Потім гравець бере іншу пелюстку з загальної купи, щоб замінити пелюстку, яка була забрана. Бджілка розміщується на новій пелюстці, хід робить наступний гравець. Якщо гравець не потрапляє на пелюстку потрібного кольору, пелюстка залишається на квітці. Наступний гравець кидає кубики і робить хід. Гра зупиняється тоді, коли розіграються всі пелюстки з загальної купи. Гравець, який сформує квітку з найбільшою кількістю пелюсток, перемагає.
Настiльна гра Щаслива бджола Janod
Код.: 051295
Производитель: Janod
Арт.: J02697
Цена:
349 грн
Купить
Есть в наличии
Доставка и оплата
По Киеву - 50 грн
По Украине - по тарифам Новой Почты
Гарантии
ВверхВверх