Настiльна гра Вивчаємо колiр

  • Описание
Настільна гра Janod "Вивчаємо колір" арт.  J02699 - розвиваюча гра для малюків, яким належить вивчити навколишній світ. Вона пропонує вивчити кольори і їх назви в ігровій формі. Гра має два рівні складності: легкий (картки з білим фоном та кубики з фігурами та кольорами) та просунутий (картки з чорним фоном та кубики з цятками та кольорами).
  • Легкий рівень  (карти з білим фоном): наймолодший гравець кидає два кубики. Комбінація на кубиках вказує на карту, яку необхідно взяти зі столу. Наприклад, якщо на одному кубику випала зірка, а на іншому – зелений колір, це означає, що потрібно забрати карту з зеленою зіркою. Усі гравці стежать за комбінацією і намагаються якомога швидше торкнутися до необхідної карти. Карту забирає той, хто перший до неї торкнеться. Потім він кидає кубики. Якщо комбінація кубиків позначає карту, що вже була взята, наступний гравець має кинути кубики. За деякий час більшість комбінацій позначатимуть карти, що вже були взяті. У цьому випадку гравці повинні сказати: «Вже прийнято». Однак будьте уважні! Якщо гравець вигукнув «Вже прийнято» помилково, поки карта все ще в грі, гравець має повернути одну зі своїх карт на центр столу;
  • Просунутий рівень (карти з чорним фоном): застосовуються такі ж правила гри: якщо на одному кубику випало числове значення 5, а на іншому – червоний колір, це означає, що потрібно забрати карту з 5 червоними крапками.
В обох рівнях гри виграє той, хто першим збере 7 карт.

Тривалість гри: 15 хвилин.

Кількість гравців: 2-6.

Рекомендований вік: 5 років.
Настiльна гра Вивчаємо колiр
Код.: 051311
Производитель: Janod
Арт.: J02699
Цена:
279 грн
Купить
Есть в наличии
Доставка и оплата
По Киеву - 50 грн
По Украине - по тарифам Новой Почты
Гарантии
ВверхВверх