Настiльна гра Virus

  • Описание
Настiльна гра "Virus" арт.  80987.

Увага! В секретній лабораторії стався вибух, і небезпечні віруси вирвалися на свободу! Будь обережний, тому що вони дуже швидко поширюються і завдають серйозні ураження внутрішнім органам!

Твоя місія - не тільки вилікуватися, а й врятувати весь світ! Задля високої мети можна використовувати будь-які засоби: ліки, вакцини, трансплантацію органів або навіть направити вірус проти іншої людини.

Мета гри - зібрати 4 здорових органи.

Всього в грі представлено 4 типи карток:
  • Органи - основа гри. Потрібно зібрати 4 здорових органи, щоб перемогти. Пам'ятай, що двох однакових органів в організмі бути не може!
  • Віруси - загроза для органів. Завдають ураження тільки органам і лікам такого ж кольору. Функції цих карток: заразити орган, знищити орган, нейтралізувати вакцину. Щоб заразити орган - просто поклади картку з вірусом на орган того ж кольору.
  • Ліки - це тип карток створений для захисту органів від вірусів. Функції цих карток: лікування, вакцинація, імунізація. Щоб вилікувати орган - поклади картку з лікуванням на орган того ж кольору.
  • Суперкартки - картки, які в одну мить змінюють хід гри та збільшують шанси на перемогу. Їх функції: трансплантація, крадіжка органів, зараження інших, латексна рукавичка, лікарська помилка - кожна з цих функцій принесе стільки ж користі гравцеві, скільки й шкоди супротивникам.
Існує 3 види різнобарвних карток - органи, віруси та ліки. Такі картки дуже потужні, тому що їх можна використовувати на картки будь-якого кольору. Однак ця здатність - їхня слабка сторона, оскільки на них також може вплинути картка будь-якого кольору. Наприклад, різнобарвна картка "ліки" може вилікувати будь-який орган, але при цьому вірус будь-якого кольору може її нейтралізувати.

Щоб зробити гру ще цікавіше, в комплекті є також 2 порожні картки, за допомогою яких можна придумати свої власні правила.

На початку гри кожному гравцеві здають по 3 картки. Отримав картку з органом - захищай її та лікуй, отримав картку з вірусом - зарази якомога більше органів своїх супротивників. Отримав суперкартку - влаштуй справжню медичну диверсію своїм супротивникам!

Ключовий момент гри - швидкість. Чим швидше ти зможеш поширити свої віруси та захистити свої органи, тим цікавішим та динамічнішим буде ігровий процес!

Комплектація:
  • 70 карток (68 ігрових і 2 порожні);
  • аркуш з правилами гри.
Кількість гравців: від 2 до 6.

Рекомендовано для дітей віком від 8 років.
Настiльна гра Virus
Код.: 051664
Производитель: YaGo
Арт.: 80987
Цена:
311 грн
Купить
Есть в наличии
Доставка и оплата
По Киеву - 50 грн
По Украине - по тарифам Новой Почты
Гарантии
ВверхВверх