Главная » Игрушки для детей » Развивающие игрушки » Детские настольные игры » Картки Монтессорi Вивчаємо природу Headu купить

Картки Монтессорi Вивчаємо природу Headu

  • Описание
Картки Монтессорi "Вивчаємо природу" арт.  MU27842 від італійского бренду Headu.

Ранній розвиток дитини - це не мода або тренд - це необхідність. У кожної дитини при народженні є своя індивідуальна комбінація потенційних біологічних здібностей: визначення цих характеристик в ранньому віці дозволяє батькам і педагогам використовувати найбільш підходящі "формати" (канали) передачі здібностей. І ці методики, засновані на повазі до дитини, її схільностей та здібностей, допоможуть виростити вільну, гармонійну і всебічно розвинену людину!

Метод і продукція Headu стимулює інтелект і природні таланти дітей за допомогою ігор та за допомогою кумедних навчальних матеріалів, зібраних за компетенціями, щоб природно, ненав'язливо і без примусу відкрити у дитині здатність до перманентного навчання, а також розвивати бажані навички в потрібному ступені!

Опис карток: Дослідіть світ природи за допомогою цих карток та висувних фігур, а потім навчіться сортувати те, що ви знайшли: рослини, фрукти, комахи та тварини.

Набуті вміння: Спостерігати та пізнавати природний світ; Дізнатися про рослини та плоди; Вміння розпізнавати та сортувати елементи.

Мета гри: ознайомити малечу з навколишнім середовищем - рослини, комахи, тварини - як єдиною пов’язаним середовищем. Навчити розпізнавати, сортирувати та групувати елементі за будь-якою ознакою.

Орієнтовний час гри: 30 хвилин.

Склад набору: 12 двосторонніх карток з ламінованого підвійного картону з самокорегуючимися фігурними "ключами".

Розмір коробки 19 см х 14 см х 5 см.

Рекомендованний вік 1-4 років.
Картки Монтессорi Вивчаємо природу Headu
Код.: 051772
Производитель: Headu
Арт.: MU27842
Цена:
479 грн
Купить
Есть в наличии
Доставка и оплата
По Киеву - 50 грн
По Украине - по тарифам Новой Почты
Гарантии
ВверхВверх