Главная » Игрушки для детей » Развивающие игрушки » Детские настольные игры » Картки Монтессорi Кольори та вiдтiнки Headu купить

Картки Монтессорi Кольори та вiдтiнки Headu

  • Описание
Картки Монтессорi "Кольори та вiдтiнки" арт.   MU27859 від італійского бренду  Headu.

Ранній розвиток дитини - це не мода або тренд - це необхідність. У кожної дитини при народженні є своя індивідуальна комбінація потенційних біологічних здібностей: визначення цих характеристик в ранньому віці дозволяє батькам і педагогам використовувати найбільш підходящі "формати" (канали) передачі здібностей. І ці методики, засновані на повазі до дитини, її схільностей та здібностей, допоможуть виростити вільну, гармонійну і всебічно розвинену людину!

Метод і продукція Headu стимулює інтелект і природні таланти дітей за допомогою ігор та за допомогою кумедних навчальних матеріалів, зібраних за компетенціями, щоб природно, ненав'язливо і без примусу відкрити у дитині здатність до перманентного навчання, а також розвивати бажані навички в потрібному ступені!

Опис карток: Червоний, жовтий, синій ... Вивчіть повний спектр кольорів, відсортуйте за конкретним кольором та за різними відтінками у кожному.

Набуті вміння: Сприйняття та розпізнавання кольорів. Розпізнавання та сортування відтінків; зіставлення кольорів та відтінків з речами в реальному світі.

Мета гри: ознайомити малечу з поняттям кольори та відтінки, навчити розрізняти їх та розпізнавати у реальному житті.

Орієнтовний час гри: 30 хвилин.

Склад набору: 40 карток з кольорами та предметами з ламінованого підвійного картону; ілюстрована інструкція.

Розмір коробки 19 см х 14 см х 5 см.

Рекомендованний вік 2-5 років.
Картки Монтессорi Кольори та вiдтiнки Headu
Код.: 051773
Производитель: Headu
Арт.: MU27859
Цена:
479 грн
Купить
Есть в наличии
Доставка и оплата
По Киеву - 50 грн
По Украине - по тарифам Новой Почты
Гарантии
ВверхВверх