Главная » Игрушки для детей » Развивающие игрушки » Детские настольные игры » Навчальна гра Монтессорi Числа та кiлькiсть Headu купить

Навчальна гра Монтессорi Числа та кiлькiсть Headu

  • Описание
Навчальна гра  Монтессорi "Числа та кiлькiсть" арт.    IT21109 від італійского бренду   Headu.

Ранній розвиток дитини - це не мода або тренд - це необхідність. У кожної дитини при народженні є своя індивідуальна комбінація потенційних біологічних здібностей: визначення цих характеристик в ранньому віці дозволяє батькам і педагогам використовувати найбільш підходящі "формати" (канали) передачі здібностей. І ці методики, засновані на повазі до дитини, її схільностей та здібностей, допоможуть виростити вільну, гармонійну і всебічно розвинену людину!

Метод і продукція Headu стимулює інтелект і природні таланти дітей за допомогою ігор та за допомогою кумедних навчальних матеріалів, зібраних за компетенціями, щоб природно, ненав'язливо і без примусу відкрити у дитині здатність до перманентного навчання, а також розвивати бажані навички в потрібному ступені!

Опис карток: Захоплююча гра в сенсорне лото на маленькому намальованому ринку! Завдяки спеціально відшліфованим жетонам та прогресивним лічильникам від 1 до 9, діти можуть заповнювати власні картки цифрами та кількістю, навчаючись таким чином цифрам, впізнавая кількість та складаючи свої перші суми.

Набуті вміння: : Розпізнавати цифри; Впізнавати та порівнювати кількості; Пов’язати числа з кількістю; Навчитися рахувати; Розпізнавати числові послідовності; Розвивати тактильну чутливість та дрібну моторику.

Мета гри: вивчити числа та кількість.

Орієнтовний час гри: 30 хвилин.

Склад набору: 6 карток лото; 18 числових жетонів; 18 жетонів з кількістю; Мішок з органічної бавовни; навчальний посібник.

Розмір коробки 26 см х 19 см х 7 см.

Рекомендованний вік 3-6 років.
Навчальна гра Монтессорi Числа та кiлькiсть Headu
Код.: 051774
Производитель: Headu
Арт.: IT21109
Цена:
594 грн
Купить
Есть в наличии
Доставка и оплата
По Киеву - 50 грн
По Украине - по тарифам Новой Почты
Гарантии
ВверхВверх