Главная » Игрушки для детей » Развивающие игрушки » Детские настольные игры » Навчальна гра Вчимось малювати Headu купить

Навчальна гра Вчимось малювати Headu

  • Описание
Навчальна гра  "Вчимось малювати" арт.    IT21062 від італійского бренду    Headu.

Ранній розвиток дитини - це не мода або тренд - це необхідність. У кожної дитини при народженні є своя індивідуальна комбінація потенційних біологічних здібностей: визначення цих характеристик в ранньому віці дозволяє батькам і педагогам використовувати найбільш підходящі "формати" (канали) передачі здібностей. І ці методики, засновані на повазі до дитини, її схільностей та здібностей, допоможуть виростити вільну, гармонійну і всебічно розвинену людину!

Метод і продукція Headu стимулює інтелект і природні таланти дітей за допомогою ігор та за допомогою кумедних навчальних матеріалів, зібраних за компетенціями, щоб природно, ненав'язливо і без примусу відкрити у дитині здатність до перманентного навчання, а також розвивати бажані навички в потрібному ступені!

Опис карток: Оригінальний набір для навчання дітей поетапному малюванню тварин. Цей набір сприяє розвитку творчіх навичок у малечі. У гру входить спеціальна маленька дошка у комплекті з фломастером для малювання та стирання.

Набуті вміння: Розпізнавання тварин; Розвиток дрібної моторики та координації очі-руки; Стимулювання художніх та творчіх навичок; досягнення цілей; навчання малюванню.

Мета гри: Надати перші навички у будуванні логічних послідовностей та в техніці проектування; розвиток моторики та координації; розвиток творчих навичок та впевненості у собі.

Орієнтовний час гри: 30 хвилин.

Склад набору: 10 покрокових пазлів з малюнками тварин із ламінованого підвійного картону; спеціальний фломастер, яким можна малювати та стирати; Спеціальна дошка, з якої можна стирати зображення; Трафарет.

Розмір коробки 26 см х 19 см х 7 см.

Рекомендованний вік 3-6 років.
Навчальна гра Вчимось малювати Headu
Код.: 051775
Производитель: Headu
Арт.: IT21062
Цена:
479 грн
Купить
Есть в наличии
Доставка и оплата
По Киеву - 50 грн
По Украине - по тарифам Новой Почты
Гарантии
ВверхВверх