Главная » Игрушки для детей » Развивающие игрушки » Детские настольные игры » Навчальнi картки Вчимося рахувати Headu купить

Навчальнi картки Вчимося рахувати Headu

  • Описание
Навчальна гра   "Вчимося рахувати" арт.    MU27835 від італійского бренду      Headu.

Ранній розвиток дитини - це не мода або тренд - це необхідність. У кожної дитини при народженні є своя індивідуальна комбінація потенційних біологічних здібностей: визначення цих характеристик в ранньому віці дозволяє батькам і педагогам використовувати найбільш підходящі "формати" (канали) передачі здібностей. І ці методики, засновані на повазі до дитини, її схільностей та здібностей, допоможуть виростити вільну, гармонійну і всебічно розвинену людину!

Метод і продукція Headu стимулює інтелект і природні таланти дітей за допомогою ігор та за допомогою кумедних навчальних матеріалів, зібраних за компетенціями, щоб природно, ненав'язливо і без примусу відкрити у дитині здатність до перманентного навчання, а також розвивати бажані навички в потрібному ступені!

Опис карток: вчіться рахувати та розпізнавати числа та кількість за допомогою чарівної ручки, оживляючи картинки водою. Коли вони висохнуть - почніть все спочатку!

Набуті вміння: навчання числовим знакам; розуміння кількості; асоціація число і кількість, порівняння обох визначень.

Мета гри: Розпізнавати кількості та відповідність чисел кількості; Навчитися рахувати, порівнювати, сортувати; Зорове сприйняття число-кількість.

Орієнтовний час гри: 20 хвилин.

Склад набору: 20 двосторонніх карток з ламінованого підвійного картону; магічна ручка.

Розмір коробки 19 см х 10 см х 5 см.

Рекомендованний вік 3-5 років.
Навчальнi картки Вчимося рахувати Headu
Код.: 051777
Производитель: Headu
Арт.: MU27835
Цена:
330 грн
Купить
Есть в наличии
Доставка и оплата
По Киеву - 50 грн
По Украине - по тарифам Новой Почты
Гарантии
ВверхВверх