Главная » Игрушки для детей » Развивающие игрушки » Детские настольные игры » Тактильна гра Монтессорi Форми та контури Headu купить

Тактильна гра Монтессорi Форми та контури Headu

  • Описание
Тактильна  гра   Монтессорi "Форми та контури" арт.    MU25374 від італійского бренду    Headu.

Ранній розвиток дитини - це не мода або тренд - це необхідність. У кожної дитини при народженні є своя індивідуальна комбінація потенційних біологічних здібностей: визначення цих характеристик в ранньому віці дозволяє батькам і педагогам використовувати найбільш підходящі "формати" (канали) передачі здібностей. І ці методики, засновані на повазі до дитини, її схільностей та здібностей, допоможуть виростити вільну, гармонійну і всебічно розвинену людину!

Метод і продукція Headu стимулює інтелект і природні таланти дітей за допомогою ігор та за допомогою кумедних навчальних матеріалів, зібраних за компетенціями, щоб природно, ненав'язливо і без примусу відкрити у дитині здатність до перманентного навчання, а також розвивати бажані навички в потрібному ступені!

Опис карток: Гра, яка відточує відчуття дотику, координацію руки-око та дарує задоволення від гри в лото. Спостерігайте за контуром, вийміть фігуру з мішка, торкніться її та оберіть правильну форму, щоб завершити свою фермерську загадку.

Набуті вміння: Розвиток розпізнавання дотиком та дрібної спритності; вивчання простих геометричних фігур та форм; знайомство з фермою.

Мета гри: Спостерігати, торкатись, розпізнавати та вибирати правильну форму!

Орієнтовний час гри: 20 хвилин.

Склад набору: 6 лото-карт для складання; 36 фігур; 1 бавовняний мішок.

Розмір коробки 26 см х 23 см х 6 см.

Рекомендованний вік 3-6 років.
Тактильна гра Монтессорi Форми та контури Headu
Код.: 051778
Производитель: Headu
Арт.: MU25374
Цена:
594 грн
Купить
Есть в наличии
Доставка и оплата
По Киеву - 50 грн
По Украине - по тарифам Новой Почты
Гарантии
ВверхВверх