Главная » Игрушки для детей » Развивающие игрушки » Детские настольные игры » Тактильна гра-пазл Монтессорi Тварини Headu купить

Тактильна гра-пазл Монтессорi Тварини Headu

  • Описание
Тактильна   гра-пазл    Монтессорi "Тварини" арт.    IT20188 від італійского бренду     Headu.

Ранній розвиток дитини - це не мода або тренд - це необхідність. У кожної дитини при народженні є своя індивідуальна комбінація потенційних біологічних здібностей: визначення цих характеристик в ранньому віці дозволяє батькам і педагогам використовувати найбільш підходящі "формати" (канали) передачі здібностей. І ці методики, засновані на повазі до дитини, її схільностей та здібностей, допоможуть виростити вільну, гармонійну і всебічно розвинену людину!

Метод і продукція Headu стимулює інтелект і природні таланти дітей за допомогою ігор та за допомогою кумедних навчальних матеріалів, зібраних за компетенціями, щоб природно, ненав'язливо і без примусу відкрити у дитині здатність до перманентного навчання, а також розвивати бажані навички в потрібному ступені!

Опис карток: Окрім складання 6 великих головоломок із 2 частин, діти можуть здійснювати своє чуттєве сприйняття, шукаючи тактильні картки, кожна з яких відповідає конкретній тварині.

Набуті вміння: Тактильна чутливість; Дрібна моторіка та ручна спритність; Сенсорна координація; Перші відкриття з тваринами.

Мета гри: Вставляй, складай, торкайся і вчись!

Орієнтовний час гри: 20 хвилин.

Склад набору: 6 пазлів-тварин; 6 сенсорних карток; Маленька сумка з органічної бавовни.

Розмір коробки 26 см х 29 см х 6 см.

Рекомендованний вік 1-4 років.
Тактильна гра-пазл Монтессорi Тварини Headu
Код.: 051779
Производитель: Headu
Арт.: IT20188
Цена:
790 грн
Купить
Есть в наличии
Доставка и оплата
По Киеву - 50 грн
По Украине - по тарифам Новой Почты
Гарантии
ВверхВверх