Настiльна гра Matchify Professions

  • Описание
Настільна гра Matchify "Professions" арт.    MATCH9000E від виробника   "P.M.I Trading & Enterprise ltd" - дуже цікава гра для всієї родини!

Всі професії важливі, всі професії потрібні! Час починати "професійний" челендж разом з Matchify Professions. Вам потрібно згадати усі атрибути вчителя, або клоуна, щоб якнайшвидше зв‘язок. Дивись на картки, моряк пов'язаний з кораблем. Якщо ти побачив зв'язок, то голосно кажи "моряк - корабель". Челендж розпочато!

"Matchify" поєднує в собі вибір швидких і складних міні-ігор для вечірок. Мета полягає в тому, щоб якнайшвидше знайти зв'язок між двома картками.   В наборі 72 картки, кожна з яких відображає по 9 вибраних символів із існуючих 64-х різних символів. Використовуються дві колоди карток. Кожна картка з однієї колоди має один символ, який може бути пов'язаний з іншим символом з будь-якої іншої картки в іншій колоді.

Matchify вас точно захопить! Це викликає звикання! Це дійсно захопливо! Це саме те, що ви б хотіли від настільної гри! 3 Matchify - це просто ВАУ!  Запальна гра для дітей та дорослих!  Знайшов зв’язок - кричи!  Розвиває творче мислення, увагу, концентрацію і швидкість реакції.

2-8 гравців/15 хвилин для раунду.

Гра продається у жестяній коробочці.

Підходить для дітей від пяти років.
Настiльна гра Matchify Professions
Код.: 052096
Производитель: Matchify
Арт.: MATCH9000E
Цена:
414 грн
Купить
Есть в наличии
Доставка и оплата
По Киеву - 50 грн
По Украине - по тарифам Новой Почты
Гарантии
ВверхВверх