Настiльна гра Matchify Travel

  • Описание
Настільна гра Matchify "Travel" арт.     MATCH9000B від виробника    "P.M.I Trading & Enterprise ltd" - дуже цікава гра для всієї родини!

Для бажаючих подорожувати та пізнавати світ - Matchify Travel. Для дітей ця гра буде цікавим та веселим уроком географії та історії одночасно. А дорослі зможуть "прокачати" мозок, пригадаючи все, що знають. Дивись на картки, Єгипет пов'язаний з Тутанхамоном. Якщо ти побачив зв'язок, то голосно кажи "Єгипет - Тутанхамон". Хто перемеже у челенджі?

"Matchify" поєднує в собі вибір швидких і складних міні-ігор для вечірок. Мета полягає в тому, щоб якнайшвидше знайти зв'язок між двома картками.    В наборі 72 картки, кожна з яких відображає по 9 вибраних символів із існуючих 64-х різних символів. Використовуються дві колоди карток. Кожна картка з однієї колоди має один символ, який може бути пов'язаний з іншим символом з будь-якої іншої картки в іншій колоді.

Matchify вас точно захопить! Це викликає звикання! Це дійсно захопливо! Це саме те, що ви б хотіли від настільної гри! 3 Matchify - це просто ВАУ!  Запальна гра для дітей та дорослих!  Знайшов зв’язок - кричи!  Розвиває творче мислення, увагу, концентрацію і швидкість реакції.

2-8 гравців/15 хвилин для раунду.

Гра продається у жестяній коробочці.

Підходить для дітей від пяти років.
Настiльна гра Matchify Travel
Код.: 052097
Производитель: Matchify
Арт.: MATCH9000B
Цена:
414 грн
Купить
Есть в наличии
Доставка и оплата
По Киеву - 50 грн
По Украине - по тарифам Новой Почты
Гарантии
ВверхВверх