Главная » Игрушки для детей » Развивающие игрушки » Интерактивные игрушки » Iнтерактивна iграшка Фламiнго-ненажера купить

Iнтерактивна iграшка Фламiнго-ненажера

  • Описание
Інтерактивна іграшка "Фламінго-ненажера" арт. 26222 від виробника "Moose" - чудова новинка зі Світу "Little Live Pets"! Фламінго Шербет - це самий кумедний птах від дзьоба до ніг, якого ви тільки-но бачили!

Цей інтерактивний яскраво-рожевий фламінго обожнює розмовляти, співати, танцювати, їсти та КАКАТИ! Відкрийте рот Шербету і нагодуйте чарівною їжею з його совка. Тоді подивіться, як його довга шия хитається і ворушиться, та як він ковтає їжу!

Коли він починає співати свою веселу пісню - це сигнал, що йому треба зробити добрий КАК. Швидко посадіть його на прозорий туалет і подивіться, як він какає дивовижними, чарівними, барвистими каками у наповнений водою унітаз! Коли він закінчить, вилийте вміст унітазу назад у совок! Корм чарівним чином миттєво висихає і ви можете годувати Шербета знову і знову!

Окрім співу, Шербет любить говорити, потім записувати те, що ви говорите, і повторювати це вам знову і знову! З його смішними рухами, звуками та реакціями, Шербет
змусить усіх хихотіти!

В комплекті: 1 фламінго, 1 унітаз, 1 совок, 1 пакет із їжею, інструкція.

Розмір коробки: 35 см х 21 см х 14 см.

Іграшка працює від 3 х АА/LR6 1, 5V батарейок (є в наборі).

Для дітей з чотирьох років.
Iнтерактивна iграшка Фламiнго-ненажера
Код.: 052101
Производитель: Moose
Арт.: 26222
Цена:
1 859 грн
Купить
Есть в наличии
Доставка и оплата
По Киеву - бесплатно
По Украине - по тарифам Новой Почты
Гарантии
ВверхВверх