Роборибка в акварiумi Robo Alive

  • Описание
Інтерактивна іграшка Robo Alive "Роборибка в акварiумi" арт.  7125SQ1 від виробника  "Zuru" - весела розвага для всієї родини. Пам'ятаєте хітову іграшку 2012 року? Тепер вона вдосконалена, має реалістичний зовнішній вигляд, оснащена новітніми унікальними технологіями робототехніки та навіть змінює колір у воді! Просто кидайте Вашу роборибку у воду та розважайтеся. Або збирайте повний акваріум робо-улюбленців!

Набір містить все необхідне для веселої гри: просторий акваріум, роборибку та навіть гідрофобний пісок з пляшечкою! При попаданні у воду, рибка починає реалістично рухатись та змінює колір. Рибка рухається у 5-ти напрямках та занурюється на глибину до 180 см. Щоб вимкнути рибку, достатньо витягнути її з води та просушити. У рибки наявний режим економії заряду - вона автоматично вимикається після 4-х хвилин перебування у воді. 

Гідрофобний пісок не намокає у воді. Наповніть пляшечку піском, занурте носик пляшечки у воду - та починайте створювати корали та прикраси для Вашого акваріума! Гранули піску поєднуються під водою, створюючи фантастичні форми. Після гри просто зберіть пісок ложкою чи лопаткою та просушіть.

До набору входить:
  • унікальна роборибка;
  • акваріум;
  • гідрофобний пісок для творчості (50 гр);
  • пляшечка.
Живлення: 2 батарейки AG13/A76/LR44 (входять до набору).

Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
Роборибка в акварiумi Robo Alive
Код.: 052299
Производитель: Pets & Robo Alive
Арт.: 7126
Цена:
851 грн
Купить
Есть в наличии
Доставка и оплата
По Киеву - 50 грн
По Украине - по тарифам Новой Почты
Гарантии
ВверхВверх