Магiчний Джинн Magic Jinn

  • Описание
Магічний Джинн Magic Jinn арт. 5020063Z від французського бренду "ZANZOON" - це захоплююча інтерактивна іграшка, яка має не тільки функцію розпізнавання голосу, але і вміє читати думки, вгадувати слова з теми "Тварини", які ви їй загадаєте!

Спілкування з іграшкою "Magic Jinn" ведеться тільки за допомогою діалогу! Джинн повністю україномовний і має професійну озвучку!

Джин оснащений кращим програмним забезпеченням з повністю реалізованою найпотужнішою пошуковою та розпізнавальною платформою, розробленою і запатентованою французькою компанією Zanzoon!

Натисніть на носик Magic Jinn. Він почне говорити та попросить подумати про якусь тваринку. Джинн просить сказати "Я готовий", коли загадаєте тварину та будете готові до початку гри!

При спілкуванні з Джинном можна відповідати таким чином:
  • "так";
  • "ні";
  • "не знаю";
  • "напевно так". Наприклад, якщо думаєте про слона, а іграшка запитує, чи є вибрана тварина небезпечною для людини, то можна відповісти на це "Напевно, так";
  • "повтори ще раз";
  • "назад".
Магiчний Джинн справжній розумник, знає сотні  тварин, і навіть тих, які вже зникли з нашої  планети! Веселіться досхочу, кидаючи йому  виклик і випробовуючи його знання! Якщо ви  розумніші за нього та знаєте тварин, про які не знає і не чув Magic Jinn, то тоді перемога за вами!

Протягом всієї гри "Magic Jinn Animals" говорить кумедні коментарі і задає питання. Така гра обов'язково сподобається як дітям, так і дорослим!

Якщо ви вже награлися з розумним товаришем та хочете перепочити, доторкніться до його носа - тоді він вимкнеться. Якщо залишити іграшку без дії, вона самостійно вимкнеться за 60 секунд.

Живлення: бетарейки AAA, 3 штуки (є у комплекті).

Розмір іграшки: 14 см х 10 см х 7, 5 см.

Розмір пакування: 25 см х 18 см х 10 см.

Для дітей з п'яти років.
Магiчний Джинн Magic Jinn
Код.: 052808
Производитель: ZANZOON
Арт.: 5020063Z
Цена:
999 грн
Купить
Есть в наличии
Доставка и оплата
По Киеву - 50 грн
По Украине - по тарифам Новой Почты
Гарантии
ВверхВверх