Набiр для творчостi Спiнарт 4M

  • Описание
Набiр для творчостi 4M "Спiнарт" арт.  00-04769 допоможе влаштувати заняття з сучасного мистецтва! Діти від 5 років можуть створювати неповторні малюнки за допомогою обертової платформи, фарб, пензликів і паперових кіл!

У наборі з серії "Little Crafts" є все необхідне для малювання незвичайних картин. Знайдіть перфорацію на зворотному боці упаковки і виштовхніть квадрат. Вийде підставка, щоб фарба не розбризкувалася. Помістіть паперовий диск на пристрій, закріпіть в центрі стрижнем.

Виберіть фарбу і налийте третину баночки в відсік лотка для змішування. Заповніть його наполовину водою і добре розмішайте пензлем. Поки пристрій крутиться, акуратно торкніться білого кола пензликом. Тримайте її в одному положенні або водіть від центру, щоб урізноманітнити візерунки. Спробуйте також капнути фарбою іншого кольору на паперовий диск. Після зупинки зніміть акуратно полотно з пристрою. Дайте фарбі висохнути і насолоджуйтеся сучасним мистецтвом!

Заняття спінартом з набором для творчості бренду 4M розвивають допитливість, творчі навички, уяву, колірне сприйняття, тренують дрібну моторику, підвищують емоційне благополуччя. Батьків також порадує можливість зацікавити дитину незвичайною технікою малювання і відвернути від гаджетів. Набір підходить для будинку, дитячих садів і центрів розвитку.

В комплекті:
  • пристрій для малювання;
  • набір фарб;
  • паперові диски 20 шт;
  • пензлик;
  • лоток з відсіками для змішування фарб.
Набiр для творчостi Спiнарт 4M
Код.: 051206
Производитель: 4M
Арт.: 00-04769
Цена:
153 грн
Купить
Есть в наличии
Доставка и оплата
По Киеву - 50 грн
По Украине - по тарифам Новой Почты
Гарантии
ВверхВверх