Шкатулка з бісерної мозаїки 4M

  • Описание
Набір для творчості 4M "Шкатулка з бісерною мозаїкою" арт. 00-04768 безсумнівно оцінять дівчата від 5 років. Комплект дозволяє самостійно прикрасити кольоровим бісером шкатулку у формі сердечка.

В комплекті 4 пакетика з бісером різних кольорів, клей і шкатулка 9 см в ширину з секційним орнаментом. Зробіть невеликі отвори в пакетиках, зрізавши куточки. По черзі наносьте клей на частини візерунка і акуратно посипайте бісером!

Набір для творчості з серії Little Crafts дозволяє дівчинці відчути себе майстринею, навчитися красиво поєднувати кольори і створити унікальну річ. Це розвиток творчого початку, креативності, уяви, роботи рук, уважності, посидючості, впевненості в своїх здібностях.

Підібравши дитині набір для творчості цікавою для нього тематики, батьки вирішують кілька питань. По-перше, вчать проводити час спокійно, грати самостійно, дають можливість проявитися креативним якостям. По-друге, отримують на час бажаний відпочинок. Дитина з радість буде зберігати свої дрібні вещи в улюбленій шкатулочке і привчиться до порядку.

В комплекті:
  • 4 пакетики з бісером,
  • клей,
  • шкатулка.
Шкатулка з бісерної мозаїки 4M
Код.: 051210
Производитель: 4M
Арт.: 00-04768
Цена:
153 грн
Купить
Есть в наличии
Доставка и оплата
По Киеву - 50 грн
По Украине - по тарифам Новой Почты
Гарантии
ВверхВверх