Главная » Игрушки для детей » Развивающие игрушки » Наборы для детского творчества » Набiр для малювання фарбами Mini Kids Crayola купить

Набiр для малювання фарбами Mini Kids Crayola

  • Описание
Набiр для малювання фарбами Mini Kids арт. 256698.006 від виробника "Crayola".

Чорнила, що легко змиваються, дозволяють не турбуватися про прання! Цей набір має все, що потрібно малюку-художнику: фарби, пензлик, який легко тримати, аркуші для малювання та навчальний посібник.

У Crayola ми бажаємо надавати інструменти для художників самого різного віку. Саме тому ми створили лінійку My First Crayola. Лінійка Mini Kids, розроблена для маленьких ручок із великою фантазією та пропонує кольорові олівці, фарби, фломастери та багато іншого.

За допомогою Mini Kids діти можуть проявляти своє художнє самовираження та творчі здібності з самого раннього віку. Ми раді надати засоби для заохочення та натхнення до мистецтва, яке, як ми сподіваємось, діти пронесуть через усе своє життя.

Компоненти усіх наборів Mini Kids можна змити та випрати. Тому мами і тата можуть розслабитися поки їхній маленький Ван Гог малює, навіть, якщо на ньому більше фарби, ніж на папірці!

Від 2 років.
Набiр для малювання фарбами Mini Kids Crayola
Код.: 051857
Производитель: Crayola
Арт.: 256698.006
Цена:
739 грн
Купить
Есть в наличии
Доставка и оплата
По Киеву - 50 грн
По Украине - по тарифам Новой Почты
Гарантии
ВверхВверх