Главная » Игрушки для детей » Развивающие игрушки » Наборы для детского творчества » Набiр для творчостi 24 години розваг Mini Kids Crayola купить

Набiр для творчостi 24 години розваг Mini Kids Crayola

  • Описание
Набiр для творчостi "24 години розваг" серії "Mini Kids" арт.  256721.004 від виробника   "Crayola".


Mini Kids Набір для творчості "24 години розваг". Цей набір буде тримати малюків годинами, притягаючи їх своїми різноманітними іграми. Залучайте дошкільнят до розпізнавання кольорів і форм; до творчої гри - створення масок, "ручних" персонажів, фігур з кубів та багато іншого.

50 елементів для веселих розваг. 

У Crayola ми бажаємо надавати інструменти для художників самого різного віку. Саме тому ми створили лінійку My First Crayola. Лінійка Mini Kids, розроблена для маленьких ручок із великою фантазією та пропонує кольорові олівці, фарби, фломастери та багато іншого.

За допомогою Mini Kids діти можуть проявляти своє художнє самовираження та творчі здібності з самого раннього віку. Ми раді надати засоби для заохочення та натхнення до мистецтва, яке, як ми сподіваємось, діти пронесуть через усе своє життя.

Компоненти усіх наборів Mini Kids можна змити та випрати. Тому мами і тата можуть розслабитися поки їхній маленький Ван Гог малює, навіть, якщо на ньому більше фарби, ніж на папірці!

Від 3 років.
Набiр для творчостi 24 години розваг Mini Kids Crayola
Код.: 051859
Производитель: Crayola
Арт.: 256721.004
Цена:
1 018 грн
Купить
Есть в наличии
Доставка и оплата
По Киеву - бесплатно
По Украине - по тарифам Новой Почты
Гарантии
ВверхВверх