Iгровий набiр Свiт динозаврiв 4M

  • Описание
Ігровий набір 4M "Світ динозаврів" арт.  00-03400 містить відразу кілька захоплюючих занять: розфарбуйте 6 фігурок динозаврів і 1 настільний вулкан, зіграйте в пригодницьку гру і проведіть виверження вулкана!

Що в наборі? Макет вулкана, гральний кубик, пензлик, набір фарб, ігрове поле з інструкцією, 6 фігурок динозаврів.

Для початку розфарбуйте фігурки динозаврів фарбами з набору і почекайте, поки вони висохнуть. Розфарбуйте макет вулкана. Використовуйте таблицю в інструкції для змішування кольорів і отримання нових відтінків!

Правила настільної гри

Розрахована від 2 до 6 гравців. Встановіть макет вулкана на ігрове поле біля фінішу. Помістіть фігурки динозаврів на старті. Кожен гравець кидає кубик один раз, і той, кому випадає найбільша кількість, ходить першим. Потім учасники по черзі кидають кубик, щоб побачити, як далеко може просунутися їх динозавр. Якщо динозавр виявиться на клітці з числом, наприклад, +3, він переміститься на 3 ходи вперед. А якщо динозавр виявиться на місці з числом, наприклад, -3, йому доведеться переміститися на 3 кроки назад. Виграє той, чия фігурка швидше за всіх добереться до вулкана.

Виверження вулкана (необхідні матеріали з домашньої кухні: піднос, харчова сода, оцет, засіб для миття посуду, червоний харчовий барвник, чайна ложка)
  • Помістіть вулкан на піднос, щоб не зіпсувати стіл. Накрийте стіл старою газетою. Насипте в вулкан дві чайні ложки харчової соди. Додайте кілька крапель засобу для миття посуду і червоного харчового барвника. Це зробить ефект "лави" більш драматичним.
  • Повільно влийте в жерло вулкана чайну ложку оцту і спостерігайте, як він вивергається.
  • Ви можете продовжувати додавати більше оцту, щоб з вулкана виходило більше лави.
Розмір упаковки: 22 см х 17 см х 6 см.

Для дітей від 5 років.
Iгровий набiр Свiт динозаврiв 4M
Код.: 052566
Производитель: 4M
Арт.: 00-03400
Цена:
393 грн
Купить
Есть в наличии
Доставка и оплата
По Киеву - 50 грн
По Украине - по тарифам Новой Почты
Гарантии
ВверхВверх