Розфарбуй мiнi-тарiлочки 4M

  • Описание
Набір для творчості 4M "Розфарбуй міні-тарілочки" арт.  00-04761 містить все необхідне для створення сувенірів ручної роботи. Перетворіть три міні-тарілочки в шедеври! Вони будуть чудові в якості домашнього декору або оригінального подарунка.

Розпис тарілочок - чергове захоплююче заняття для вашої творчої майстерні від 4M. Спочатку нанесіть на міні-тарілочки ескіз простим олівцем, а потім приступайте до розфарбовування. Задіюйте фантазію або скористайтеся готовими ідеями на упаковці. На ній також є "формули" змішання фарб для отримання нових відтінків. Складіть з картонних заготовок підставки. Акуратно встановіть на них розписні декоративні тарілочки для домашньої галереї!

Заняття з наборами для творчості серії Little Craft розкривають художні здібності, розвивають уяву, навички поєднання кольорів, естетичний смак, дрібну моторику. Діти бачать результат своєї роботи, що дає їм упевненість у своїх здібностях. Такий набір - прекрасна можливість відволіктися на час від гаджетів. Він тренує вміння направляти увагу і перемикатися між різного роду заняттями, що позитивно позначається на успішності.

У комплекті:
  • 3 білі порцелянові тарілочки (діаметр 6 см),
  • 3 картонні підставки,
  • фарби,
  • пензлик.
Набір сподобається дівчаткам від 8 років.
Розфарбуй мiнi-тарiлочки 4M
Код.: 052638
Производитель: 4M
Арт.: 00-04761
Цена:
153 грн
Купить
Есть в наличии
Доставка и оплата
По Киеву - 50 грн
По Украине - по тарифам Новой Почты
Гарантии
ВверхВверх