Главная » Игрушки для детей » Развивающие игрушки » Наборы для детского творчества » Поросятко, Конячка, Кролик - Пластилiн Лiпака, що самостійно твердіє купить

Поросятко, Конячка, Кролик - Пластилiн Лiпака, що самостійно твердіє

  • Описание
Меганабір пластиліну, що самостійно твердіє, Лiпака "Поросятко, Конячка, Кролик" арт.   60023-UA01 - розважить і малюків і дорослих. За допомогою анімаційних інструкцій в додатку HEY CLAY, Ви зможете зліпити кумедних тваринок: корівку, коника, кролика, свинку, собачку та вівцю.

Пластилін твердіє на повітрі протягом 24 годин, після чого можна гратися створеними фігурками. До набору входить 6 баночок пластиліну різного кольору. В набір може входити до 12 різних кольорів (баночка може містити пластилін двох різних кольорів).

З пластиліну, що входить до набору, можна створити 6 персонажів, зображених на упаковці та описаних в інструкції (додатку). У кожному наборі Ви знайдете код для доступу до відповідних героїв у додатку ЛІПАКА HEY CLAY з  анімаційними інструкціями.

Пластилін Лiпака - це не просто набори пластиліну. Це інтерактивні розвиваючі набори з кодом доступу до додатку ЛІПАКА HEY CLAY, що в ігровій формі навчить малюків ліпити улюблених героїв.

HEY CLAY- це унікальний додаток, з інтуїтивно-зрозумілим інтерфейсом, кумедною пластиліновою анімацією та  інструкціями для малюків. Починаючи з простих форм та рухів, дитина з легкістю створить обраного героя, освоїть основні прийоми та техніки ліплення. Що, своєю чергою, сприятиме розвитку креативності та спонукатиме до створення власних шедеврів!

Рекомендовано для дітей від 3 років.
Поросятко, Конячка, Кролик - Пластилiн Лiпака, що самостійно твердіє
Код.: 053027
Производитель: Lipaka
Арт.: 60023-UA01
Цена:
177 грн
197 грн
Купить
Есть в наличии
Доставка и оплата
По Киеву - 50 грн
По Украине - по тарифам Новой Почты
Гарантии
ВверхВверх